Локо (Сф) иска да мести мач заради ЦСКА-София - Левски

"Железничарите" победиха четвъртодивизионния Вършец в благотворителен мач с 3:1

От Локо (Сф) са пуснали молба за отлагане с един ден на срещата от 9-ия кръг с Ботев (Гълъбово).

По програма тя е насрочена за събота от 16 ч. По това време обаче ще тече и дербито между ЦСКА-София, и Левски. Това е причината „железничарите" да искат двубоят да бъде преместен за неделя от същия час.

В „Надежда" очакват от БФС да се съгласят с промяната и тя да бъде официализирана от спортно-техническата комисия, пише вестник "24 часа".

В същото време Локо победи с 3:1 четвъртодивизионния Вършец в благотворителен мач, игран в курортното градче.

Двубоят бе посветен на каузата за набиране на средства в полза на болния от рак бивш футболист на Миньор (Раднево) и Локо 101 Георги Богданов.

Домакините откриха резултата, а организаторът на събирането на средства Даниел Пеев и на два пъти намиращият се на проби при „червено-черните" Богослав Тодоров вкараха за гостите от столицата още до почивката.