Терек би Славия в контрола с 4 гола след почивката (ВИДЕО)

"Белите" загубиха предпоследния си спаринг в Турция с 1:3

Славия отстъпи пред руския Терек с 1:3 в предпоследната си контрола от подготвителния лагер в Турция.

Така „белите” загубиха втори пореден спаринг, след като в петък паднаха от Ордабаси (Казахстан) с 1:2.

Първото полувреме на този приключи без попадения, а през второто бяха отбелязани четири такива.

Мачът се игра в Белек и бе изгледан на живо от президента на "белите" Венци Стефанов, както и от представители на треньорския щаб в Лудогорец.

Единственият гол за Славия бе дело на Иван Минчев и падна от свободен удар в 58-ата минута.

За четвъртия в Русия пък на два пъти точен бе Аблае Мбенг.

24-годишният сенегалец откри резултата в 55-ата минута, а в 62-ата даде за втори път аванс на своите в срещата.

Точка на спора сложи Габриел Торже в 72-ата минута.

Поражението бе трето за Славия в Турция, а последната седма контрола на „белите” от лагера е в четвъртък срещу отбора на Кайсар (Казахстан), воден от българския треньор Стойчо Младенов.

Стартови състави:

Славия: 1. Г. Петков, 18. Маяков, 4. А. Христов, 13. Велков, 66. Абуд, 22. Семерджиев, 27. Мартинов, 8. Васев, 73. Минчев, 35. Йомов, 14. Ив. Димитров;

Терек: 16. Городов, 5. Клиев, 90. Муслуев, 93. Томас, 7. Кадиров, 8. Педро, 55. Лебеденко, 10. Грозав, 23. Пирис, 22. Мирзов, 17. Аблае;