Пирин претърпя нова загуба от израелци

Отборът на Пирин (Благоевград) загуби с 0:3 от израелския Апоел (Петах Тиква) в контролна среща, играна на комплекс „Царско село”, предаде кореспондент на Novsport.com. „Орлетата” губеха на почивката с 0:2, а през втората част допуснаха още едно попадение.

Голмайсторът на Пирин Антонио Хаджииванов на два пъти излезе сам срещу вратаря на Апоел, но не успя да го преодолее. След почивката Григор Григоров и Мариян Янков показаха неточен мерник .

В днешната контрола участие не взе нападателят Георги Даскалов, който най-вероятно ще заиграе в друг отбор. Разтрогналият с Миньор Костадин Кацимерски и днес игра за „орлетата”.

Това е втора загуба за благоевградчани от израелски съперник. Преди това, отново на „Царско село”, момчетата на Костадин Герганчев отстъпиха с 1:4 на Ирони Рамат Ашарон.

Загубата е общо седма поред в летните контроли за отбора на Пирин. Следващата проверка е в събота срещу Велбъжд в Кюстендил.