Инсталирай - Novsport Alert

ЕВРОПА

Манчестър Юнайтед
Ливърпул
Арсенал
Челси
Интер
Милан
Ювентус
Рома
Реал Мадрид
Барселона
Атлетико Мадрид
Байерн Мюнхен
Манчестър Сити
ПCЖ
Лацио
Борусия Д

Анкета

Кой ще спечели на "Васил Левски" в неделя?

Кой ще спечели на "Васил Левски" в неделя?


Реклама

Facebook

04 май 2017 12:15 


Стефан Апостолов ще ръководи дербито между Етър и Витоша Бистрица

 

Съдийски назначения за 27-ия кръг във Втора лига:












 

6 Май 2017 г. Събота 18:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово 1945 - ПФК Лудогорец АД II

ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС:    Тони Бонев Пандарски    Ириней Марчев Бодуров
4-ТИ:    Иван Георгиев Пенчев            
СН:    Райчо Стоянов Райчев     
 
6 Май 2017 г. Събота 18:00 ч.
Локомотив София - ФК Созопол

ГС:    Димитър Цолов Буров    АС:    Младен Маринчев Маринов    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров            
СН:    Николай Георгиев Ангелов     
 
6 Май 2017 г. Събота 18:00 ч.
ОФК Поморие - Царско Село

ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС:    Павлин Цветанов Михайлов    Николай Петров Стайков
4-ТИ:    Павлин Хачик Тютюнджиян            
СН:    Никола Стаматов Стаматов     
 
6 Май 2017 г. Събота 18:00 ч.
Септември София - Несебър

ГС:    Димитър Михайлов Михайлов    АС:    Христо Пламенов Хаджийски    Радостин Зафиров Шиков
4-ТИ:    Вангел Борисов Вангелов            
СН:    Красимир Драганов Драганов     
 
6 Май 2017 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Спартак Плевен - ПФК Банско 1951 АД

ГС:    Вихрен Веселинов Манев    АС:    Иво Николаев Колев    Пламен Руменов Ванков
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански            
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
6 Май 2017 г. Събота 18:00 ч.
ФК Оборище Панагюрище - Левски Карлово

ГС:    Георги Милков Андреев    АС:    Станислав Руменов Груев    Петър Милчев Рангелов
4-ТИ:    Цанко Костадинов Миндалов            
СН:    Алексей Иванов Николов     
 
8 Май 2017 г. Понеделник 17:30 ч.
Етър - Витоша

ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС:    Мирослав Максимов Иванов    Велислав Христов Миленков
4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков            
СН:    Красимир Иванов Василев     
 
8 Май 2017 г. Понеделник 18:00 ч.
Ботев Враца - ПФК ЦСКА София ЕАД II

ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС:    Николай Тодоров Христов    Мурад Шабан Вели
4-ТИ:    Никола Илиянов Атанасов            
СН:    Тихомир Георгиев Боболов     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията. 

Реклама

Коментари

Секция "Коментари" е предоставена за мнения и коментари от читателите на novsport.com. Препоръчителна минимална възрастова граница 18 години.
Novsport.com не носи отговорност за съдържанието на тази секция. Посетителите използват и четат раздела на своя отговорност.

Bookmark and Share

Изпратено от:
Анонимен |
Тема

Коментар


...
Изпратено от Анонимен на 04 май 2017 16:39. |
Тия гейчета-Етър и Витоша /село Бистрица/, защо ти сложихте в понеделник-за да наредите пешките ли ? Само Локо София!

 

Още от Локомотив (Сф)

Още от Локомотив (Сф)

Актуално

17:45 26/05 Монтана – Локо (ГО) 1:1
20:00 26/05 Нефтохимик – Славия 0:1
19:00 Днес Болоня – Ювентус
19:00 Днес Аталанта – Киево
19:30 Днес Финал: Арсенал - Челси
21:00 Днес Финал: Айнтрахт – Борусия
22:00 Днес Финал: Анже – ПСЖ
22:30 Днес Финал: Барселона – Алавес
18:30 28/05 ЦСКА – Левски
21:00 28/05 Локо (Пд) – Дунав
21:00 28/05 Черно море – Лудогорец
17:30 29/05 Локо (ГО) – Монтана
20:00 29/05 Славия – Нефтохимик

Реклама

Видео

Локо (Сф) празнува отстраняването на ЦСКА Локо Сф - ЦСКА 2:1, коментарите ЦСКА II-Банско 3:2 и Локо(Сф)-Септември(Сф) 2:3
Локо (Сф) празнува отстраняването на ЦСКА
Локо Сф - ЦСКА 2:1, коментарите
ЦСКА II-Банско 3:2 и Локо(Сф)-Септември(Сф) 2:3

Резултати на живо

Полувр.
Токушима вортис - Каматамаре сануки
0:1
Полувр.
Шонан белмаре - Мотедио ямагата
0:0
Полувр.
Чонбук - Сувон
1:0
48'
Ийстърн - Саут. дистрикт
0:0
33'
Лианонинг хондюн - Янбиан фуде
0:0
15:00
Фк лахти - Хик хелзинки
-:-
15:00
Хик хелзинки - Интер турку
-:-
15:00
Пс кеми - Впс вааса
-:-
16:00
Коняспор - Ахисар блд.
-:-
16:00
Кашимпаша - Анталиаспор
-:-
17:00
Уеска - Луго
-:-
17:00
Интер запапрешич - Истра 1961
-:-
17:00
Рованиеми - Купс куопио
-:-
17:00
Джиджик - Илвес тампере
-:-
18:00
Истанбул б - Аданаспор
-:-
18:00
Сджк - Ифк мариехамн
-:-
19:00
Аталанта - Киево
-:-
19:00
Болоня - Ювентус
-:-
19:00
Фенербахче - Трабзонспор
-:-
19:00
Валядолид - Хетафе
-:-
19:00
Алмерия - Сд миранде
-:-
19:00
Севиля ат. - Кадис
-:-
20:00
Динамо загреб - Риека
-:-
20:00
Ференцварош - Уйпещ фк
-:-
20:00
Хонвед - Видеотон фк
-:-

Всички мачове Още РЕЗУЛТАТИ

Футболни Прогнози

Реклама

Фото Галерия

Ботев взе за трети път Купата на България Ювентус пренаписа историята на италианския футбол с шесто поредно Скудето Челси отпразнува титлата
Ботев взе за трети път Купата на България
Ювентус пренаписа историята на италианския футбол с шесто поредно Скудето
Челси отпразнува титлата

Реклама

Автоновини

Атрактивна битка на старта на Eneos Cup Ягъз Авджъ спечели 48-мото рали "България" Без промени в челото на рали България
Атрактивна битка на старта на Eneos Cup
Ягъз Авджъ спечели 48-мото рали "България"
Без промени в челото на рали България