Берба пак игра на "Олд Трафорд" и бе близо до гол (ВИДЕО)

Българинът взе участие в мач, организиран от Майкъл Карик

Димитър Бербатов отново облече фланелката на Манчестър Юнайтед. Най-добрият български футболист през 21-и век взе участие в отбора на Юнайтед в специалния мач, организиран в чест на Майкъл Карик по повод 11 години, откакто Карик е на "Олд Трафорд".

Бербатов влезе като резерва за второто полувреме на мача между сборната селекция на Карик и Манчестър Юнайтед 08, завършил 2:2.

Гайска Мендиета откри за Ол Старс, а Неманя Видич изравни за Юнайтед до почивката.

През второто полувреме двата отбора си размениха по още едно попадение: Роби Кийн изведе Ол Старс, а Майкъл Карик вдигна публиката на крака, изравнявайки за 2:2.

Бербатов бе близо до гола в 59-а минута, но негов удар премина покрай вратата.

Малко над 70 000 зрители изпълниха трибуните на "Олд Трафорд" за демонстративния мач с благотворителна цел в чест на Майкъл Карик.

В състава на Юнайтед от 2008 година личаха имената на Едвин ван дер Сар, Рио Фърдинанд, Неманя Видич, Райън Гигс, Пол Скоулс, Уейн Рууни, Бербатов и други.

В другия отбор - Майкъл Карик Ол Старс, играха Шей Гивън, Джон Тери, Гайска Мендиета, Кларенс Зеедорф, Майкъл Оуен, Роби Кийн и други.

Голяма част от тези играчи ще пристигнат в София след 10 дни за благотворителния мач, организиран от Димитър Бербатов на 14 юни.

Сасуоло шокира Интер и запази шансове за спасение (ВИДЕО)