Цървена Звезда вкара два, но падна в Русия (ВИДЕО)

Краснодар без Жоазиньо показа класа в голово шоу

Краснодар победи Цървена Звезда с 3:2 в мач от последния квалификационен кръг на Лига Европа. Срещата беше изключително интересна и предложи множество ситуации за гол пред двете врати.

Краснодар поведе в 20-та минута с гол юношата на клуба Иван Игнатиев. Нападателят вкара избита топка от вратаря след далечен удар на негов съотборник.

Руснаците поведоха с 2:0 в 46-та минута. Шведът Виктор Клаесон вкара от воле след центриране отляво.

В последствие сърбите се посъбудиха и успяха да намалят резултата. Това се случи в 57-та минута, когато Славолюб Сърнич отбеляза с далечен удар.

В 66-та минута Сергей Петров увеличи аванса на Краснодар. Той вкара с хубаво воле от границата на наказателното поле.

Александър Пешич обаче реализира за 3:2 в 71-та минута и остави надежди за реванша.  Той се възползва от хубава асистенция на Неманя Милич, който му подаде преди топката да излезе в аут.

Шведският футбол отказа да въведе VAR

Търсенето на треньор не може да разсея Байерн преди мачовете с Реал М, смята Тухел