Пирин мощно смаза Локо (Пд) (ВИДЕО+СНИМКИ)

Пловдивчани бяха трагични и допуснаха пет гола

Пирин сложи край на негативната си серия от шест мача без победа, като надигра гостите от Локо Пловдив с 5:0 в мач от Първа лига.

За тима на Милен Радуканов това е втори успех в първенството.

Първоначалният натиск на домакините се материализира в 6-ата минута, когато Рениа се включи отлично отдясно и центрира по земя към непокрития Костов, който този път без проблем вкара за 1:0.

Само 180 секунди по-късно Пирин стигна до втори гол. Аймен Суда напредна през центъра на терена и подаде към Анте Рениа, който с великолепно поемане елиминира защитник в черно-бяло и технично вкара в близкия ъгъл на Диао за 2:0.

В 43-ата минута при поредна опасна атака отдясно на Пирин завърши с центриране, което достигна до Станислав Костов. Нападателят овладя топката и с бомбен шут отбеляза трети за Пирин.

В 71-ата минута Аймен Суда вкара след подаване на Костов за 4:0.

Само две минути преди края на мача Петър Христов отбеляза след само няколко секунди на терена за крайното 5:0.

Черно море се прицели в Пламен Илиев?

Иван Дюлгеров най-вероятно напуска след края на сезона и "моряците" се оглеждат за заместник

ЦСКА ще удари за втори път Левски в дербито

НКП обяви, че ще има шествие преди дербито с ЦСКА

Двубоят на "Васил Левски" е от 16:15ч. в събота

БПФЛ благодари на депутатите за визите на чужденците

С промените се слага край на бавната процедура по издаване на работни визи на футболисти извън ЕС

Звездите на България и Етър сътвориха шоу с 8 гола на "Ивайло"

Сборният отбор на Краси Балъков отстъпи пред водените от Стоичков легенди

Димитър Шалъфов: Стадион "Георги Аспарухов" не може да бъде отдаден на концесия

Вижте какво разясни председателят на СОС

Гонзо против дерби без публика: Трябва да решим проблема с футболното хулиганство

Президенът на БФС предупреди, че ако казусът не бъде решен, полицията ще затвори секторите

Балъков: Етър е майката и бащата на моята кариера

Легендата на българския футбол се надява мача в чест на 100-годишнината на "болярите" да стане празник на града