Хофенхайм тресна Байерн (ВИДЕО)

Съперникът на Лудогорец в Лига Европа излезе втори със 7 точки

Съперникът на Лудогорец в груповата фаза на Лига Европа - Хофенхайм нанесе първа загуба на Байерн за сезона. Това стана след като го победи с 2:0 в среща от третия кръг на германската Бундеслига.

Баварците владееха повече топката и на пръв поглед имаха инициативата на „Райн-Некар Арена” в Зинсхайм, но в 27-ата минута Марк Ут бе изведен чудесно от Крамарич при бързо изпълнение на тъч и от средна дистанция преодоля Мануел Нойер за 1:0.

Гостите от Мюнхен продължиха да отправят повече удари по посока на противниковата врата, ни Тиаго, Толисо и Левандовски нямаха точен мерник. В 51-ата минута пък Марк Ут вкара втория си гол в мача и удвои аванса на домакините след подаване на Цубер.

След успеха си Хофенхайм излезе втори със 7 точки, колкото има и лидерът Борусия (Дортмунд). Байерн е пети с 6 точки преди останалите срещи от кръга.

Шведският футбол отказа да въведе VAR

Търсенето на треньор не може да разсея Байерн преди мачовете с Реал М, смята Тухел