Калинич повали Удинезе, технологията го лиши от хеттрик (ВИДЕО)

Милан постигна труден, но важен успех след силен мач на новите в отбора

Никола Калинич се превърна в герой за феновете на Милан заради представянето си срещу Удинезе.

Бившият нападател на Фиорентина реализира двете попадения за неговия Милан при победата с 2:1 на "Сан Сиро" в Серия "А".

Хърватинът отбеляза хеттрик, но третият му гол беше отменен заради спорна засада след видеоповторение. На него се видя, че той и бранител на Удине по-скоро са на една линия.

Самият Калинич откри резултата в 23-та минута след остро центриране на Давиде Калабрия отдясно. Удине обаче изравни в само 6 минути по-късно. Кевин Лазаня реализира след ужасен пас назад от страна на Романьоли. Играчът на гостите вкара и малко преди това, но голът му беше отменен след видео разглеждане.

Милан все пак стигна до победно попадение. Това се случи в 31-та минута. След центриране от корнер Франк Кеси отклони с глава и хърватинът добави за 2:1.

С победат Милан събра 9 точки след 4 кръга. Удинезе е с 3 пункта.

Шведският футбол отказа да въведе VAR

Търсенето на треньор не може да разсея Байерн преди мачовете с Реал М, смята Тухел