Струмска слава би Локо Пд в контрола с 5 гола

Спарингът се игра в Говедарци

Представителният тим на Локомотив загуби втората си проверка по време на лагера в Говедарци, съобщиха от лагера на пловдивчани.

След победата над Рилски спортист (Самоков) с 3:0 в сряда, днес "черно-белите" отстъпиха на Струмска слава (Радомир) с 2:3. Срещата се игра днес от 14:00 на високопланинската база на Локомотив в Говедарци.

През първата част двата отбора не успяха да си отбележат гол и се оттеглиха на почивка при резултат 0:0. В началото на втората част Струмска слава успя да поведе с 0:2.

Влезлият като резерва Серджо Телес успя да намали резултата за 1:2.

Футболистите на Струмска слава възстановиха преднината си в 80-та минута за 1:3, а в самия край на двубоя Димитър Везалов оформи крайното 2:3, след като засече топката с глава след корнер.

Локомотив започна в състав: Мори Диау, Марк Бедиме, Ивайло Марков, Пламен Николов, Пламен Крумов, Ванчо Траянов, Янко Ангелов, Симеон Райков, Веселин Марчев, Дани Кики, Дино Мартинович

НКП обяви, че ще има шествие преди дербито с ЦСКА

Двубоят на "Васил Левски" е от 16:15ч. в събота

БПФЛ благодари на депутатите за визите на чужденците

С промените се слага край на бавната процедура по издаване на работни визи на футболисти извън ЕС

Звездите на България и Етър сътвориха шоу с 8 гола на "Ивайло"

Сборният отбор на Краси Балъков отстъпи пред водените от Стоичков легенди

Димитър Шалъфов: Стадион "Георги Аспарухов" не може да бъде отдаден на концесия

Вижте какво разясни председателят на СОС

Гонзо против дерби без публика: Трябва да решим проблема с футболното хулиганство

Президенът на БФС предупреди, че ако казусът не бъде решен, полицията ще затвори секторите

Балъков: Етър е майката и бащата на моята кариера

Легендата на българския футбол се надява мача в чест на 100-годишнината на "болярите" да стане празник на града

Вальо Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа

"Не искаме да се задоволяваме с малкото, а напротив - да бъдем гладни за повече"