Питсбърг измъкна драматичен успех срещу Флорида (ВИДЕО)

Овечкин носи победа на Вашингтон, вижте всички резултати

Конър Шиъри вкара гол 2:53 минути преди финалната сирена, за да донесе драматична победа с 4:3 на Питсбърг над Флорида в мач от първенство на Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

"Пингвините" губеха в резултата с 0:2 след първата третина, но стигнаха до пълен обрат през втората. Неговото начало бе дадено от Евгени Малкин, а след това се разписа Роуни и Сидни Кросби.

Вратарят Мат Мъри направи 28 спестявания и допринесе за първата загуба на Флорида през сезона.

Александър Овечкин вкара след 1:56 минути игра в продължението и така донесе победата на Вашингтон с 4:3 над Детройт.

Овечкин вкара своя 10-и си гол през сезона, а "Ред Уингс" записаха трета поредна загуба.

Играчът на Вашингтон Ти Джей Оши изпрати мача в продължение след попадение 1:01 минути преди края.

Вратарят на Детройт Петър Мразек отрази впечатляващите 33 удара на противника. Словакът Томас Татар вкара две попадения за загубилите.