Дербито на Москва не излъчи победител

Голово равенство между ЦСКА и Локомтоив

ЦСКА Москва и Локомотив Москва завършиха наравно с 2;2 дербито на 16-тия кръг на руската Премиер лига. "Железничарите" поведоха в резултата в 14-та минута, когато Джеферсон Фарфан изведе Алексей Миранчук и последният прати топката в мрежата. В 28-та "армейците" изравниха след самостоятелна акция на Витиньо, който завърши атаката с хубав удар от границата на наказателното поле. В 43-та минута Бибрас Натхо вкара втори гол и даде аванс на ЦСКА.

В 49-та минута възпитаниците на Виктор Гончаренко останаха с човек по-малко, след като Хатаг Хосонов получи втори жълт и съответно червен картон. В 76-та минута Локомотив получи правото да изпълни дузпа, но Игор Акинфеев спаси удара на Мануел Фернандеш. Българският национал Георги Миланов се появи като резерва в 80-та минута. В 87-та все пак железничарите стигнаха до равенството, след като Фернандеш се разписа за 2:2.

Търсенето на треньор не може да разсея Байерн преди мачовете с Реал М, смята Тухел