Спортист №1 на България до 18 години:

21 ноември 2017 20:58 Емил Арсов

Попето и Спартак изпуснаха Марибор (ВИДЕО)

Спартак Москва стигна само до равенство 1:1 при домакинството си срещу Марибор в предпоследния кръг в група Е на Шампионската лига.

Ивелин Попов бе титуляр и остана на терена до 63-ата минута, в която бе заменен от Лоренцо Мелгарехо, който пък се превърна в асистент за първото попадение в срещата.

То падна в 82-ата минута, а негов автор бе Зе Луис. В герой за гостите пък се превърна резервата Жасмин Месанович.

Босненецът се появи на терена веднага, след като домакините откриха резултата, а във втората минута на добавеното време реализира изравнителния гол.

Така Марибор остана без успех в Шампионската лига, с едва две точки в своя актив, докато Спартак е с шест в своя актив и изостава с две от лидера Ливърпул, който гостува по-късно на втория Севиля (7).

В последния кръг от групата Спартак гостува на „Анфийлд”, докато Марибор е домакин на испанския тим.