Ювентус удари Фиорентина (ВИДЕО)

Двубоят започна повече от интересно, след като в 18-ата минута реферът отсъди дузпа за Фиорентина за игра с ръка на Джорджо Киелини

Ювентус победи Фиорентина с 2:0 и временно измести Наполи от първото място в Серия "А".

Двубоят започна повече от интересно, след като в 18-ата минута реферът отсъди дузпа за Фиорентина за игра с ръка на Джорджо Киелини. Зад топката застана Жордан Верето, но изпълнението се забави с няколко минути, а след това наказателният удар бе отменен след консултация на съдията с видео рефера.

"Виолетовите" продължиха да са по-активният отбор и в Жил Диас удари гредата зад Буфон.

"Старата госпожа" все пак направи своя удар в 56-ата минута, когато привлеченият от Фиорентина Федерико Бернадески излъга бившите си съотборници и отбеляза от пряк свободен удар.

Фиорентина хвърли всичко в търсене на изравняване, но Буфон отрази хубав удар на Сирил Теро, а пет минути преди края Гонсало Игуаин вкара за 2:0 след бърза контраатака.
Луис Енрике: ПСЖ е във великолепен момент

Вижте какво каза треньорът на парижани

Шведският футбол отказа да въведе VAR

Търсенето на треньор не може да разсея Байерн преди мачовете с Реал М, смята Тухел