Нефтохимик победи като гост Асеновец

Бургазлии спечелиха с 2:0 мача от XIV кръг на Елитната юношеска група до 15 години

Нефтохимик спечели гостуването си на Асеновец (Асеновград) с 2:0 в мач от 14 кръг на Елитната юношеска група до 15 години.

Въпреки лошия терен, който предоставиха домакините, момчетата на треньора Георги Терзиев показаха много по-голямо желание за победа.

В 17-та минута, след центриране на Теодор Златаров и разбъркване в наказателното поле Алекс Петров с насочващ удар матира вратаря на домакините. На почивката отборите се оттеглиха при резултат 0:1.

През втората част Нефтохимик имаше тотално надмощие над съперника. В 50-та минута „шейховете“ получиха право на дузпа, която бе изпълнена успешно от Денис Реджеб, но съдията взе решение да се изпълни повторно.

При втория опит Денис пропусна да отбележи от бялата точка. Само три минути по-късно Никола Сиврилов се разписа за 2:0 от пряк свободен удар.

Шеф на Нафтата с интересни разкрития, вижте каква отлична новина чака Бургас

Интервю с изпълнителния директор Николай Тодоров

Сензациите в пресата: ЦСКА праща защитник в Етър

Война в Бургас заради треньор, Ренан виси за Торпедо, Стивън Петков води атаката на Ботев срещу ЦСКА, бразилец пред дебют и още…

ОБЗОР: Нефтохимик е лидер в Югоизточната Трета лига (РЕЗУЛТАТИ)

Вижте как завършиха срещите от третия кръг и класирането след тях

ОФИЦИАЛНО: Нефтохимик се раздели с треньор по взаимно съгласие

Господин Господинов вече не е част от академията

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Черно море с втора победа в Елитната група

“Моряците”, водени от Мартин Христов, надиграха тима на Нефтохимик в Бургас с 2:0

ОБЗОР: Нефтохимик взе 3 т. от Марково в Югоизточната Трета лига