Реклама
01 юли 2018 17:09 Пламен Димитров
Български национал подписа с Арсенал
Един от водещите голмайстори на България в квалификациите за Мондиал 2018 - Георги Костадинов, вече е футболист на руския Арсенал (Тула). Халфът се разбра с ръководството на седмия в Премиер лигата вчера, а по-рано днес официано сложи подписа си под договор за 2+1 години.
За последно Костадинов игра за израелския Макаби (Хайфа), където записа 32 мача и 2 гола във всички турнири. Роденият в Бургас национал имаше още 12 месеца по договор с тима.
Георги е юноша на Нафтекс, като в България е играл още за Черноморец (Поморие), Лудогорец, Берое и Левски.
С "орлите" 27-годишният футболист стана два пъти шампион и по веднъж носител на Купата и Суперкупата на България.
За "трикольорите" Костадинов има 10 мача и 3 гола, които реализира миналата година срещу Беларус, Швеция и Холандия.

Реклама
Коментари
Секция "Коментари" е предоставена за мнения и коментари от читателите на novsport.com. Препоръчителна минимална възрастова граница 18 години.
Novsport.com не носи отговорност за съдържанието на тази секция. Посетителите използват и четат раздела на своя отговорност.
Актуално
13:00 Днес | Ботев Вр - Славия 1:3 | ![]() |
|
15:00 Днес | Черно море - Лудогорец 0:0 | ![]() |
|
17:30 Днес | Ботев Пд - Верея | ![]() |
|
![]() |
14:00 Сега | Хетафе - Райо 1:0 | ![]() |
![]() |
14:30 Сега | Бърнли – Тотнъм 0:0 | ![]() |
16:00 Днес | Торино - Аталанта | ![]() |
|
16:30 Днес | Байерн – Херта | ![]() |
|
16:30 Днес | Борусия М – Волфсбург | ![]() |
|
16:30 Днес | Фрайбург - Аугсбург | ![]() |
|
16:30 Днес | Майнц - Шалке | ![]() |
|
17:00 Днес | Борнемут – Уулвърхeмптън | ![]() |
|
17:00 Днес | Нюкасъл – Хъдърсфийлд | ![]() |
|
17:15 Днес | Севиля – Барселона | ![]() |
|
19:30 Днес | Алавес - Селта | ![]() |
|
19:30 Днес | Фортуна Д - Ньорнберг | ![]() |
|
19:30 Днес | Лестър – Кристъл Палас | ![]() |
|
21:30 Днес | Фрозиноне - Рома | ![]() |
|
21:45 Днес | Атлетик Б - Ейбар | ![]() |