Нефтохимик и Берое не излъчиха победител при U19

Съперниците с равенство в контрола

Без победител завърши първата контрола от подготвителния период на Нефтохимик U19. Днес, на стадион Българово, „шейховете“ записаха равенство с тима на Берое U19 - 1:1. Срещата бе първата под ръководството на новия наставник на тима - Милен Христов.

Първата част завърши при нулево равенство. Двата отбора играха равностойно и си размениха по няколко опасни ситуации, но до гол не се стигна. На почивката треньорът на Нефтохимик замени всички 11 играчи на терена. Десет минути след подновяването на играта Тодор Стефанов откри резултата за „шейховете“. Той засече центриране от фланга на Димитър Примов и се разписа за 1:0. Десет минути преди последния съдийски сигнал гостите успяха да изравнят.

На 26 юли отборът заминава за Сливен, където ще проведе десетдневен подготвителен лагер, финансиран по Програмата за развитие на Детско-юношеския футбол. Там „шейховете“ ще изиграят три контроли - с Черно море /Варна/, Янтра 1919 /Габрово/ и Сливен.

Междувременно стана ясен и първият съперник на тима от официалното първенство на Елитната юношеска група. Днешният жребий отреди Нефтохимик да гостува на ЦСКА /София/ на 11-ти или 12-ти август.

Състав на Нефтохимик /първо полувреме/: Марио Исаков, Мартин Ставрев, Васил Симеонов, Илиян Николов, Неделчо Дамянов, Даниел Атанасов, Асан Ахмед, Матей Иванов, Павел Русев, Димо Кръстев, Петьо Зелямов

Състав на Нефтохимик /второ полувреме/: Стилян Каридов, Никола Иванов, Христо Юруков, Мариян Вълчинов, Никола Вълчинов (75 Любослав Найденов), Иво Георгиев, Дамян Русев, Даниел Митрев (75 Мартин Думбаков), Тодор Стефанов, Димитър Примов, Георги Копарански (75 Цветомир Цайков)

Черно море се прицели в Пламен Илиев?

Иван Дюлгеров най-вероятно напуска след края на сезона и "моряците" се оглеждат за заместник

ЦСКА ще удари за втори път Левски в дербито

НКП обяви, че ще има шествие преди дербито с ЦСКА

Двубоят на "Васил Левски" е от 16:15ч. в събота

БПФЛ благодари на депутатите за визите на чужденците

С промените се слага край на бавната процедура по издаване на работни визи на футболисти извън ЕС

Звездите на България и Етър сътвориха шоу с 8 гола на "Ивайло"

Сборният отбор на Краси Балъков отстъпи пред водените от Стоичков легенди

Димитър Шалъфов: Стадион "Георги Аспарухов" не може да бъде отдаден на концесия

Вижте какво разясни председателят на СОС

Гонзо против дерби без публика: Трябва да решим проблема с футболното хулиганство

Президенът на БФС предупреди, че ако казусът не бъде решен, полицията ще затвори секторите

Балъков: Етър е майката и бащата на моята кариера

Легендата на българския футбол се надява мача в чест на 100-годишнината на "болярите" да стане празник на града

Вальо Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа

"Не искаме да се задоволяваме с малкото, а напротив - да бъдем гладни за повече"