Ще успее ли Антони Здравков в Лудогорец?

12 август 2018 13:08 Васил Костов

В Карнобат са оптимисти, въпреки трудното начало

„Карнобат“ започна с поражение в новото първенство на Югоизточна Трета лига. Възпитаниците на Георги Калоянов отстъпиха с 1:3 при визитата си на „Розова долина“ в Казанлък. Единственото попадение за „Карнобат“ бе дело на Мартин Димитров, който откри резултата в 6-та минута. В края на полувремето домакините изравниха, а през втората част „розите“ отбелязаха още два гола.

„Оптимисти сме, въпреки трудното начало. Нашите момчета се стараха, играха добре, но отборът ни е много млад. Съперникът бе по-опитен, съхранили са си отбора, което оказва влияние и върху крайния резултат.

През новия сезон ние разчитаме много на нашата публика, която във времето доказа, че може безпроблемно да бъде наш 12-ти играч. Именно огромната фенска подкрепа може да окаже влияние за едно по-добро представяне на нашите млади момчета, за да можем всички да се радваме на предстоящите победи.“, заяви президентът на „Карнобат“ Теодор Иванов.

През лятната пауза „Карнобат“ привлече 7 момчета. Най-популярното име е Стойко Колев, доказал се във времето опитен състезател, който се завръща в отбора след периоди в „Ураган“ /Бояджик/ и „Загорец“ /Нова Загора/. Всички останали състезатели са млади и перспективни, жадуващи за изяви и развитие – Павел Парушев, Хидает Хидаетов, Кирил Иванов, Габриел Диманов, Михаил Палов, Станислав Славов.

Следващата събота, 18-ти август, „Карнобат“ ще проведе първото си домакинство за новия сезон в Югоизточна Трета лига. На Градския стадион ще гостува „Садово“. Двубоят започва в 18:00 часа.