Реклама
22 август 2018 09:58
Едисон Кавани поднови тренировки
Нападателят на Уругвай и Пари Сен Жермен Единсон Кавани поднови тренировки, съобщава вестник "Екип".
31-годишният футболист получи контузия на 30 юни при победата на Уругвай с 2:1 срещу Португалия на осминафиналите на Мондиал 2018 в Русия.
Осем седмици по-късно Кавани проведе пълноценна тренировка заедно със своите съотборници във френския тим.
В събота Пари Сен Жермен е домакин на Анже в среща от третия кръг на френското футболно първенство.
През миналия сезон Кавани изигра 43 мача за ПСЖ във всички турнири и вкара 37 гола.

Реклама
Коментари
Секция "Коментари" е предоставена за мнения и коментари от читателите на novsport.com. Препоръчителна минимална възрастова граница 18 години.
Novsport.com не носи отговорност за съдържанието на тази секция. Посетителите използват и четат раздела на своя отговорност.
Актуално
17:30 Днес | Верея - Лудогорец 0:0 | ![]() |
|
![]() |
21:30 Сега | Аугсбург - Байерн 2:3 | ![]() |
![]() |
21:30 Сега | Ювентус - Фриозиноне 2:0 | ![]() |
![]() |
21:45 Сега | КПР - Уотфорд 0:1 | ![]() |
![]() |
22:00 Сега | Ейбар - Хетафе 0:0 | ![]() |
Реклама
Резултати на живо
Футболни Прогнози
Реклама
Реклама
Още от деня
Всички новини от деня
Автоновини
Министър Кралев се срещна с шампионите от Европейския рали трофей (Балканска зона) Григор Григоров и Йордан Атанасов
05 февруари 2019 13:40