ОБЗОР: Лудогорец продължава за Купата след обрат срещу Несебър (РЕПОРТАЖИ)

Черно море спря Арда, Ботев Пд разгроми ЦСКА 1948, вижте всички резултати

Лудогорец продължава напред в турнира за купата на България, сред като спечели с 3:1 гостуването си на Несебър.

Шампионите можеха да започнат с гол от съблекалнята, но след центриране на Жоао Пауло съотборникът му Димо Бакалов прати топката покрай вратата.

В 25-ата минута Несебър изненадващо поведе. Нуретин Пюскюлю даде аванс на домакините, след като надскочи Форстър след центриране от корнер на Димов и с глава вкара за 1:0.

Жоао Пауло изравни в 39-ата минута, след като се възползва от грешка в отбраната на Несебър.

В 64-ата минута Лудогорец стигна до пълен обрат. Георги Терзиев се разписа. Форстър отклони топката след центриране от корнер. Тя се озова в Кампаняро, който към бранителя, който с техничен удар вкара за 1:2.

Пет минути преди края Джоди Лукоки оформи крайното 1:3.

Ботев (Пд) разгроми ЦСКА 1948 с 4:1 на ст. "Васил Левски" в последния мач за деня. Пловдивчани поведоха с гол на Серкан Юсеин, но Андон Гущеров изравни. Две попадения на капитана Лъчезар Балтанов и едно на Стивън Петков обаче донесоха изразителния успех на "жълто-черните".

1:3 Джоди Лукоки (85)

Локомотив ГО - Дунав 6:7 с дузпи (1:1) (СЪСТАВИ)

0:1 Станоев (40-д)

1:1 Юруков (46)

Черноморец Бч - Ботев (Враца) 1:0 (СЪСТАВИ)

ЦСКА 1948 - Ботев (Пловдив) 1:4 (СЪСТАВИ)

БПФЛ благодари на депутатите за визите на чужденците

С промените се слага край на бавната процедура по издаване на работни визи на футболисти извън ЕС

Звездите на България и Етър сътвориха шоу с 8 гола на "Ивайло"

Сборният отбор на Краси Балъков отстъпи пред водените от Стоичков легенди

Димитър Шалъфов: Стадион "Георги Аспарухов" не може да бъде отдаден на концесия

Вижте какво разясни председателят на СОС

Гонзо против дерби без публика: Трябва да решим проблема с футболното хулиганство

Президенът на БФС предупреди, че ако казусът не бъде решен, полицията ще затвори секторите

Балъков: Етър е майката и бащата на моята кариера

Легендата на българския футбол се надява мача в чест на 100-годишнината на "болярите" да стане празник на града

Вальо Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа

"Не искаме да се задоволяваме с малкото, а напротив - да бъдем гладни за повече"