Нефтохимик с 10-часов преход преди реванша в Шампионската лига

Найденов решава за тренировка в последния момент

Волейболистите на Нефтохимик 2010 (Бургас) заминаха тази сутрин за Сърбия, където им предстои мач-реванш  от втория предварителен кръг на Шампионската лига.

Родният шампион гостува на сръбския първенец Младост (Нови Сад), като двубоят е на 31 октомври (сряда) от 20:30 ч (б.в) в спортен комплекс "Войводина".

Пътуването идва само часове след неделния мач на нефтохимиците от втория кръг на Суперлигата на България, в който те победиха като домакини Марек Юнион-Ивкони (Дупница) с 3:0 гейма.

Днес бургазлии отпътуваха с автобус, като имат близо десет часов преход до Нови Сад. В зависимост от часа на пристигането треньорът Найден Найденов ще прецени дали ще има тренировка тази вечер. Утре тимът ни има тренировка в официалната зала.

Припомняме, че Нефтохимик отстъпи на Младост с 2:3 гейма в първия мач в Бургас, като запазва шансове да продължи напред. Това обаче преминава през задължителна победа като гости във втория мач, която ще прати спора между двата съперника в Златен гейм. Той ще се играе веднага след края на втората среща и ще бъде в Нови Сад.