Кой ще стане шампион на Англия?

13 декември 2018 23:53 Васил Костов

РЕЗИЛ: Лудогорец последен в групата на Лига Европа! (ВИДЕО+СНИМКИ)

Лудогорец изигра добър мач при домакинството си на Цюрих. Въпреки това, "орлите" отново не успяха да стигнат до победата. Възпитаниците на Антони Здравков направиха 1:1 и завършиха тазгодишното си участие в групите с 4 равенства. По този начин те останаха последни в група "А", дори зад АЕК Ларнака, които имат 5 точки.

Любопитен момент имаше още в 33-ата секунда, когато Диксън получи първия жълт картон в мача. Той му бе показан за остро влизане срещу Натанаел.

В 3-ата минута Горалски стреля над вратата от малък ъгъл.  В 8-ата минута Форстър стреля директно от фаул, топката рикошира в стената и премина до лявата греда, излизайки в корнер. 6 минути по-късно  Швиерчок нанесе опасен удар от дистанция, но вратарят на гостите боксира. Удар по диагонала на Швиерчок пък мина далеч от целта.

В 21-ата минута Цюрих поведе, още с първото си по-опасно положение. След центриране от фаул, Стивън Оди с глава засече от вратарското поле за 0:1.

Лудогорец можеше да отговори бързо. В 28-ата минута Швиерчок бе изведен сам срещу вратаря, но Ванинс скъси ъгъла и изби удара на нападателя.

В 32-ата минута "орлите" по чудо не изравниха. Натанаел изпълни чудесно фаул, но топката разтресе напречната греда.

В заключителните секунди на едноминутното продължение, възпитаниците на Антони Здравков все пак стигнаха до гол. Натанаел центрира в наказателното поле, Крециу подари топката на Швиерчок, който, озовал се сам срещу вратаря, без забавяне прати топката в мрежата за 1:1.

През втората част Лудогорец имаше тотално превъзходство. Първото по-интересно положение обаче дойде чак в 69-ата минута. Вандерсон стреля от наказателното поле, но вратарят на гостите улови без особени проблеми.

Само 120 секунди по-късно Лудогорец можеше да стигне до пълен обрат. Мощен изстрел на Дяков от границата на наказателното поле обче профуча над напречната греда.

В 78-ата минута, след центриране от корнер, топката стигна до Светослав Дяков. Капитанът на българите стреля мощно от движение, но над напречната греда.

Минутка преди края на редовното време, мощен удар на Кешеру от разстояние бе избит в корнер от вратаря.

...
Изпратено от Анонимен на 15 декември 2018 02:05. |
Кочината с публика от по 200-300 души на мач да се присмива на отбор, който всяка година е в групите на евротурнирите, е абсуррно. Но какво да се очаква от наркомани фенове прасета, припознали Латекс Етрополе за ЦСКА? Дрогирани утайки. Двумилионен град, а агитката им се събира в автобус АХАХХАХ
...
Изпратено от Анонимен на 15 декември 2018 02:01. |
Чорбаспор при единственото си участие в Лига Европа, не отпадна ли с 0 точки и последно 48-мо място от 48 отбора в групите на Лига Европа? Или беше 1 точка? Помня само, че в историята на турнира никой досега не се е осирал така мощно като прасетата. Вече бившите прасета - разурени прасета ахахахах.
Изпратено от Анонимен на 14 декември 2018 12:39. |
Кренвирши...не забрявайте че влезнахте в групите на УЕФА след загуба!!! Това е да си купуваш първенство - нищо не сте постигнали освен купена титла! Купена титла реално последно място в тази семшна група на УЕФА! Бият ви като тъпани, но устите ви са заети от кренвирши за 2 лв килото, което дори куче не яде!
хахахахха
Изпратено от Анонимен на 14 декември 2018 12:22. |
Ако падне ГРОБ отбора от рязанград си заминава - псевдо феновете му с кренвирш в ръка няма да си спомнят за него. А инвестицията на ГРОБ и Премиера в стадион и инфраструктура кой ще плати? Докрал Киро два камиона маймуни а БФС искало да развива БГ футбол?! Как , когато се толерират маймуни и негра а българските момчета им се повръща от БГ купен мафиотски футбол?
хахахахха
Изпратено от Анонимен на 14 декември 2018 12:18. |
киро, кироо само с бутане от БФС не става - купени играчи, купени фенове, купени съдии и в Европа - резил! Как пък една дузпичка или червено картонче не ти дадоха - къде са ежеседмичните подаръци от БФС? Къде ти е публиката и без пари вече не влизат на дтадиона КУКЛА с пари от всички наши данъци. Стадион в Разград, защо няма стадиони като "твоят" в други градове от този калибър в България - защото не играят карти с Премиера-слънце ли?
ФК Немахорец комплексар делиормански уродливо ГМО менте евроидиоти
Изпратено от Анонимен на 14 декември 2018 10:07. |
Бяха си колкото винаги-един файтон крепостни работници на кирилка от заводите. Гостите бяха повече. кирилка е намалила дажбите на кренвирши. Криза е!
...
Изпратено от Анонимен на 14 декември 2018 10:03. |
Дори не гледах мача и колко обрязани с календарче и кренвиршче бяха аванта на мача?
...
Изпратено от Анонимен на 14 декември 2018 10:01. |
Кур за обрязани и говеда туморите на БГ футбола подпирани на 1000 % от БГ съдии на всики мач и за това в Европа са кръгла нула. ЦСКА и срещу датчаните бяхя заклани в двата мача иначе продължаваха да не говорим как ни дерат съдии всеки мач тук и какви дузпи за нас не се дават.
Кирилка траверса да почерпи!
Изпратено от Анонимен на 14 декември 2018 10:00. |
Да са ни честити новите евроидиоти ФК рязана карабина кренвирш немахорец комплексар делиормански уродливо ГМО гелосано менте!
хи хи
Изпратено от Анонимен на 14 декември 2018 09:58. |
Не знам кой ще шибат в България с помощта на съдиите, ама в Европа сато тях ги шибат. Да са ни честити новите евроидиоти ФК Нямахорец!
...
Изпратено от Анонимен на 14 декември 2018 09:53. |
Добре ,зле, в касата на лудите влязоха 14 милиона лева,казано иначе почти за две емблеми,ама за х.й ли им са? Ще ги дадат за футболисти и пак ще шибат "емблематичните".
bezhabernik
Изпратено от Анонимен на 14 декември 2018 09:47. |
КОЛКОТО СМЕШНО И ДА ЗВУЧИ , ТЕЗИ ПОБЕДИ ЩЕ СЕ ПОМНЯТ МНОГО ПОВЕЧЕ ОТКОЛКОТО , уууЧАСТИЕТО В НЕКАКВИ ГРУПИ НА НЕКАКЪВ ОТБОР
...
Изпратено от анонимен на 14 декември 2018 09:54. |
Да, смешно звучи и то много. Като сте такива отворковци и това е някакъв отбор, а не шампиона на България ами откажете се от парите които той ви носи бе оранжени прасета. Ама ще чакате за тях белким ви сложат още някоя и друга химическа тоалетна в кочината.
...
Изпратено от Анонимен на 14 декември 2018 09:41. |
Докато в България се толирарат два псевдо измислени гранда като "Левски" и преименувания "Литекс" няма да има футбол. Какъв резил бе авторчето, къде са твоите отборчета, отпаднаха още когато хората бяха по плажовете. И от този "резил" сега и те ще пълнят гушите, но иначе всички знаете да джафкате.Като сте така добри защо не победите във шампионата ами само им дишате праха на "Лудогорец". Дайте сега да пишем с умиление за Американското лято през 1994 г но оттогава минават вече 24 г. Или още ще парадирате с победите си над "Нотингам" и "Ливерпул", смешници.
...
Изпратено от Анонимен на 14 декември 2018 09:26. |
Много мрънкате и говорите за резил, а въпросът е тогава какъв резил са Микрето и Лефскито????? И къде са те? А да отпаднаха както винаги, деба мишките
bezhabernik
Изпратено от Анонимен на 14 декември 2018 09:19. |
който много ми хвали лудогорец, нека види в all goals или нейде другаде , че половината от снощните титуляри на Цюрих имат досега само по няколко мача през сезона досега за клуба и ЗАТОВА автора е прав , че ТОВА МОЖЕ ДА СЕ НАРЕЧЕ САМО РЕЕЕЕЗЗЗИИИИИИИИЛЛЛЛ