Кой ще продължи след мегасблъсъка Барса – Юнайтед?

31 декември 2018 17:07 Пламен Димитров

Зографски мина квалификацията и във втория старт от "Четирите шанци"

Владимир Зографски преодоля квалификациите и във втория старт от "Четирите шанци", който се провежда в Гармиш-Партенкирхен. Така той си спечели място в официалното състезание от Световната купа по ски-скокове.

Той заслужи 23-а позиция и ще започне с дуел срещу германеца Мартин Хаман.

Зографски направи скок от 128 метра, донесъл му 122.7 точки. Хаман пък завърши 28-и със 126.5 метра за 118 точки.

Победител в квалификацията стана полякът Давид Кубацки (135.5 метра за 138.1 точки), следван от японеца Риою Кобаяши (140 метра за 137.6 точки) и поляка Камил Стох (135.5 метра за 136.4 точки).

...
Изпратено от Анонимен на 31 декември 2018 18:00. |
САМО ТАКА ВЛАДО ПЪЛЕН НАПРЕД

Още от Зимни спортове

17:30 18/03 Локомотив ГО - Арда 2:0

Чикаго - Ванкувър 2:3 след прод. Монреал Канейдиънс - Чикаго 0:2 Калгари - Ню Йорк Рейнджърс 5:1
Чикаго - Ванкувър 2:3 след прод.
Монреал Канейдиънс - Чикаго 0:2
Калгари - Ню Йорк Рейнджърс 5:1

Национал чака дете от миска (СНИМКИ) Звездна спортна двойка се разпадна Жена на футболист отново блесна чисто гола (СНИМКИ)
Национал чака дете от миска (СНИМКИ)
Звездна спортна двойка се разпадна
Жена на футболист отново блесна чисто гола (СНИМКИ)

Националите се събраха в Бояна Гросмайсторски Лудогорец смълча Герена! Левски - ЦСКА 1:0