Нова загуба за Стойчо Младенов в Казахстан

Тимът на Херо бие, бивш играч на Черноморец бележи

Кайсар, чийто треньор е Стойчо Младенов, допусна втора поредна загуба от началото на сезона в Казахстан. Тимът на българския специалист отстъпи с 0:1 на Жетису.

Единственият гол в срещата отбеляза Никита Наумов в 20-ата минута, а Кайсар така и не се възползва от домакинското си предимство.

В същото време другият роден треньор в Казахстан – Димитър Димитров-Херо изведе Иртиш до победа с 3:1 над Атирау. По този начин отборът от Павлодар се реваншира за загубата с 0:3 от Тобол при старта на шампионата.

Иртиш реши срещата още преди почивката, когато паднаха всичките попадения. Карлос Фонсека, който игра под ръководството на Херо и в Черноморец Бургас, откри резултата в 20-ата минута, а десет по-късно Зунич изравни за домакините.

В 33-ата минута Рожер Канас отново изведе гостите напред. Малко преди паузата, в 41-ата минута, Аслан Дарабайев заби третото попадение за тима на Херо.

Във временното класиране Кайсар заема 8-ото място с актив от нула точки. Иртиш е 6-и с 3.

В Гърция: Десподов се контузи, под въпрос е за дербито