Кой ще е шампион на Англия?

22 март 2019 16:35 Христо Костов

Ботев Пд отстъпи пред Локо Сф в контрола

Ботев Пловдив загуби с 1:2 от Локомотив София в приятелски мач на официалния терен на "Футболен комплекс Ботев 1912".

Точен за "жълто-черните" бе Кристиан Добрев, който отбеляза поредното си попадение в регулярните проверки, които треньорският щаб организира от началото на пролетния дял в първенството.

17-годишният талант се разписа след самостоятелен рейд в 65-ата минута, но в заключителните минути "канарчетата" допуснаха втородивизионния тим да обърне резултата с голове на Марио Йорданов 86-а и Тодор Чаворски 89-а минута.

Наставникът на Ботев Николай Киров не можеше да разчита на голяма част от основните си футболисти.

Ето и съставът на "канарчетата" от проверката с Локо Сф.