Силен мач и асистенция за Георги Пашов в Лига Европа

Българският защитник помогна за драматична победа на Арарат над Дюделанж в Армения

Защитникът Георги Пашов игра 90 минути и подаде за първия гол при победата на Арарат-Армения с 2:1 у дома срещу Дюделанж в първа среща от плейофния кръг в Лига Европа.

Българският национал игра силно и асистира за попадението на Маилсон Лима в 22-ата минута на двубоя.

До момента 29-годишният ни бранител е играл във всичките седем мача на отбора си в европейската кампания.

Иначе в 67-ата Марио Покар изравни, а в герой за домакините се превърна резервата Илия Антонов.

Пристигналият преди месец естонец се появи на терена в 82-ата минута и в третата от добавеното време донесе успеха на новия си тим със своя дебютен гол и първи от три години насам.

Домакините нямаха и късмет, тъй като на два пъти гредите спасяваха отбора от Люксембург след удари на Аветисян и Нарсинг.