Инсталирай - Novsport Alert

ЕВРОПА

Манчестър Юнайтед
Ливърпул
Арсенал
Челси
Интер
Милан
Ювентус
Рома
Реал Мадрид
Барселона
Атлетико Мадрид
Байерн Мюнхен
Манчестър Сити
ПCЖ
Лацио
Борусия Д

Анкета

Докъде ще стигне Гришо на Australian Open

Докъде ще стигне Гришо на Australian Open


Реклама

Facebook

11 януари 2020 14:28 
Спортал
Фото: LAP


Всички контроли на отборите в efbet Лига и Втора лига

 

LAP

Родните отбори започнаха подготовка за пролетния дял на шампионата на професионалния ни футбол.

По традиция по-голямата част от тимовете от efbet Лига ще изкарат лагер в съседна Турция, като ще се базират в районите на Анталия и Алания.

Някои отбори от Втора лига също ще пътуват до района, а останалите ще се готвят в домашни условия.

Efbet Лига

Лудогорец - (Лагер в Белек 9 януари - 8 февруари)
18.01. Лудогорец - Пакси (Унгария)
22.01. Лудогорец - Пиаст (Полша)
29.01. Лудогорец - Кайрат (Казахстан)
01.02. Лудогорец - Цървена звезда (Сърбия)
06.02. Лудогорец - Ахмат (Русия)
07.02. Лудогорец - Слован (Словакия)

Левски - (Лагер в Алания 27 януари - 7 февруари)

30.01. Левски - Пюник (Армения)
03.02. Левски - Македония Гьорче Петров
04.02. Левски - Узбекистан до 19
06.02. Левски - Олександрия (Украйна)

Локомотив (Пловдив) - (Лагер в Белек 20 януари - 5 февруари)
23.01. Локомотив – Кайсар (Казахстан)
27.01. Локомотив - Землин Михаловце (Словакия)
31.01. Локомотив – Арка Гдиня (Полша)
04.02. Локомотив – Олимпик Донецк (Украйна)
08.02. Локомотив - Ботев (Враца) - в България

ЦСКА - (Лагер в Анталия (8 януари - 17 януари; лагер в Марбея 19.01 - 02 февруари)
16.01. ЦСКА - Каспий (Казахстан)
19.01. ЦСКА - Нюрнберг (Германия)
26.01. ЦСКА - Шонан (Япония)

Славия - (Лагер в Сиде 17 януари - 7 февруари)
19.01. Славия - Олександрия (Украйна)
21.01. Славия - Оренбург (Русия)
25.01. Славия - Спартакс Юрмала (Латвия)
29.01. Славия - Серед (Словакия)
06.02. Славия - Мариупол (Украйна) и Славия-България до 19 години

Черно море - (Лагер в Алания 18 януари - 2 февруари)
15.01. Черно море - Черноморец (Балчик) - в България
21.01. Черно море - Олександрия (Украйна)
23.01. Черно море - СКА Хабаровск (Русия)
28.01. Черно море - Македония Гьорче Петров (Македония)
05.02. Черно море - Черноморец (Балчик) - в България
05.02. Черно море - Локомотив (ГО) - в България
08.02. Черно море - Лудогорец 2 - В България

Арда - (Лагер в Белек 20 януари - 6 февруари)
17.01. Арда - Ботев (Гълъбово) - в България
22.01. Арда - ФК Прищина (Косово)
25.01. Арда - Динамо Тбилиси (Грузия)
28.01. Арда - ЦСКА 1948
01.02. Арда - ???
05.02. Арда - Иртиш (Казахстан)

Ботев (Пловдив) - (Лагер в Алания 16 януари - 28 януари)
15.01. Ботев - Марица - в България
18.01. Ботев - Олександрия (Украйна)
21.01. Ботев - Македония Гьорче Петров
25.01. Ботев - Чайка (Русия)
31.01. Ботев - Царско село - в България
08.02. Ботев - ЦСКА 1948 - в България

Берое - (Лагер в Белек 17 януари - 31 януари)
18.01. Берое - Ботошани (Румъния)
21.01. Берое - Сепси (Румъния)
24.01. Берое - Лехия Гданск (Полша)
27.01. Берое - Ордабаси (Казахстан)
30.01. Берое - Заглембе (Полша)
05.02. Берое - Нефтохимик - в България
08.02. Берое - Ботев (Гълъбово) - в България

Етър - (Лагер в Белек 17 януари - 31 януари)
15.01. Етър - Струмска слава
19.01. Етър - ???
22.01. Етър - ???
26/27.01 Етър - ???
30.01. Етър - ???
08.02. Етър - Литекс - в България

Дунав - (Лагер в Анталия, но още под върпос)
28.01 - Дунав - Литекс - в България)

Царско село - (Лагер в Поморие 22 януари - 2 февруари)
18.01. Царско село - Септември (Симитли)
22.01. Царско село - Ботев (Гълъбово)
25.01. Царско село - Спартак (Варна)
28.01. Царско село - Нефтохимик
31.01. Царско село - Ботев (Пловдив)

Ботев (Враца) - (Лагер в Алания 20 януари - 31 януари)

24.01. Ботев (Враца) - Напредък (Сърбия)
27.01. Ботев (Враца) - ???
29.01. Ботев (Враца) - Силекс Кратово (Македония)
31.01. Ботев (Враца) - ???
05.02. Ботев (Враца) - Литекс - в България
08.02. Ботев (Враца) - Локомотив (Пловдив) - в България

Витоша (Бистрица) - (Лагер в Белек 23 януари - 7 февруари)
- Контролите още не са обявени

Втора лига

Септември - (Лагер в Белек 19 януари - 13 февруари)
25.01. Септември - Ниегерхаза (Унгария)
29.01. Септември - Рипенсия (Румъния)
01.02. Септември - Академия Пандев (Македония)
05.02. Септември - Фарул (Румъния)
08.02. Септември - Термалика (Полша)
12.02. Септември - Нефтяхимик (Русия)

ЦСКА 1948 - (Лагер в Белек 20 януари - 3 февруари)
24.01. ЦСКА 1948 - Зенит 2 (Русия)
28.01. ЦСКА 1948 - Арда
01.02. ЦСКА 1948 - Аален (Германия)
02.02. ЦСКА 1948 - Рапид Букурещ (Румъния)
08.02. ЦСКА 1948 - Ботев (Пловдив)

Монтана - (Лагер в Алания 27 януари - 7 февруари)
18.01. Монтана - Спартак (Плевен) - в България
24.01. Монтана - Спортист (Своге) - в България

Локомотив (София) - (Лагер в Сиде 27 януари - 5 февруари)
18.01. Локо (София) - Спортист Своге - в България
25.01. Локо (София) - Надежда Доброславци - в България
29.01. Локо (София) - Младост Лучани (Сърбия)
01.02. Локо (София) - Фероникели (Косово)
04.02. Локо (София) - Валмиера (Латвия)
08.02. Локо (София) - Кариана

Литекс - (Лагер в Ловеч)
25.01. Литекс - Локомотив (ГО)
29.01. Литекс - Дунав
05.02. Литекс - Ботев (Враца)
08.02. Литекс - Етър

Хебър - (Лагер в Белек 13 януари - 5 февруари)
15.01. Хебър - ФК Будаорш (Унгария)
17.01. Хебър - Шахтьор Караганда (Казахстан)
23.01. Хебър - Енисей Красноярск (Русия)
30.01. Хебър - Аустрия Виена (Австрия)
01.02. Хебър - Химки (Русия)
04.02. Хебър - Арсенал-2 Тула (Русия)

Нефтохимик - (Лагер в Поморие)
18.01. Нефтохимик - Черноморец (Балчик)
22.01. Нефтохимик - Созопол
25.01. Нефтохимик - Ботев (Гълъбово)
29.01. Нефтохимик - Царско село (София)
01.02. Нефтохимик - Добруджа (Добрич)
05.02. Нефтохимик - Берое
08.02. Нефтохимик - Несебър

Локомотив (Горна Оряховица)
25.01. Локомотив (ГО) - Литекс
05.02. Локомотив (ГО) - Черно море
08.02. Локомотив (ГО) - Янтра

Кариана - (Лагер в Сандански 20 януари - 31 януари)
15.01. Кариана - Дреновец
23.01. Кариана - Лудогорец 2
25.01. Кариана - Струмска слава
29.01. Кариана - Беласица
31.01. Кариана - Вихрен
08.02. Кариана - Локомотив (София)

Пирин - (Лагер в Алания)
29.01. Пирин - Нефтяхимик (Русия)
01.02. Пирин - ???
05.02. Пирин - Термалика (Полша)

Ботев (Гълъбово)
17.01. Ботев (Гълъбово) - Арда
22.01. Ботев (Гълъбово) - Царско село
25.01. Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик
29.01. Ботев (Гълъбово) - Локомотив (ГО)
08.02. Ботев (Гълъбово) - Берое

Черноморец (Балчик)
15.01. Черноморец (Балчик) - Черно море
18.01. Черноморец (Балчик) - Нефтохимик
05.02. Черноморец (Балчик) - Черно море

Лудогорец 2

23.01. Лудогорец 2 - Кариана
08.02. Лудогорец 2 - Черно море

Стумска слава
15.01. Струмска слава - Етър
22.01. Струмска слава - Беласица
25.01. Струмска слава - Кариана
29.01. Струмска слава - Вихрен
01.02. Струмска слава - Кюстендил
08.02. Струмска слава - ЦСКА-София до 19

Поморие
Няма яснота

Спартак (Плевен)
18.01. Спартак (Плевен) - Монтана
29.01. Спартак (Плевен) - Павликени
01.02. Спартак (Плевен) - Чавдар Етрополе

Спартак (Варна)
11.01. Спартак (Варна) - Спартак (Варна) до 19
15.01. Спартак (Варна) - Созопол
25.01. Спартак (Варна) - Царско село
01.02. Спартак (Варна) - Подейдон (Румъния)
05.02. Спартак (Варна) - Несебър

Реклама

Коментари

Секция "Коментари" е предоставена за мнения и коментари от читателите на novsport.com. Препоръчителна минимална възрастова граница 18 години.
Novsport.com не носи отговорност за съдържанието на тази секция. Посетителите използват и четат раздела на своя отговорност.

Bookmark and Share

Изпратено от:
Анонимен |
Тема

Коментар


 

Още от - "Б" и "В" групи

Още от - "Б" и "В" групи

Актуално

15:30 Днес Славия - Оренбург
17:00 Днес ЦСКА - Нюрнберг
21:30 Днес Борнемут - Брайтън
21:30 Днес Астън Вила - Уотфорд
21:30 Днес Евертън - Нюкасъл
21:30 Днес Шефилд - Манчестър Сити
21:30 Днес Кристъл Палас - Саутхемптън
21:45 Днес Наполи - Лацио
22:00 Днес Севиля - Леванте
22:15 Днес Челси - Арсенал

Реклама

Видео

Локомотив (Пловдив) - Гигант (Съединение) 4:0 Ботев (Пд) - Марица (Пд) 6:0 Черно море – Черноморец Балчик 1:1
Локомотив (Пловдив) - Гигант (Съединение) 4:0
Ботев (Пд) - Марица (Пд) 6:0
Черно море – Черноморец Балчик 1:1

Резултати на живо

Всички мачове Още РЕЗУЛТАТИ

Футболни Прогнози

Любопитно

ЦСКА с двуразова тренировка преди мача с Нюрнберг (ВИДЕО) Секторът за гости от Разград възкръсна в Нидерландия Гришо получи предложение за брак (СНИМКА)
ЦСКА с двуразова тренировка преди мача с Нюрнберг (ВИДЕО)
Секторът за гости от Разград възкръсна в Нидерландия
Гришо получи предложение за брак (СНИМКА)

Реклама

Фото Галерия

Фенове на Левски на среща с Васил Божков Димитър Илиев е Футболист на 2019 година Спортист на годината
Фенове на Левски на среща с Васил Божков
Димитър Илиев е Футболист на 2019 година
Спортист на годината

Реклама

Автоновини

Карлос Сайнц спечели за трети път Рали Дакар Сайнц увеличи преднината си след 7-ия етап на Дакар Сайнц увеличи преднината си на Рали Дакар
Карлос Сайнц спечели за трети път Рали Дакар
Сайнц увеличи преднината си след 7-ия етап на Дакар
Сайнц увеличи преднината си на Рали Дакар