СКУКА НА "ИВАЙЛО": Етър и Арда отегчиха за 0:0 (ВИДЕО)

Двата тима изиграха много слаб мач

Етър и Арда "спукаха топката" за скучно 0:0 на стадион "Ивайло" в среща от 12-ия кръг на efbet лига.

Гостите получиха много тежък удар, след като централният бранител на тима Петко Ганев се контузи тежко и бе изнесен на носилка от терена, като по всяка вероятност става въпрос за травма, която ще го извади за дълго време от игра.

След мача Арда е 4-и с 18 точки, а търновци продължават да бъдат последни с актив от едва 3 точки.

Като цяло срещата бе изключително грозна за телевизионните зрители, тъй като на практика почти нямаше нищо интересно пред двете врати.

През първите минути мачът бе доста апатичен и без шансове за гол, а в 25-ата минута Петко Ганев от състава на гостите се контузи тежко и бе изнесен на носилка, като на неговото място в игра влезе Иван Тилев и се наложи Николай Киров да променя схемата на игра.

В 33-ата минута Мартинов отправи първия удар към една от двете врати от началото на мача, но стражът но той бе неточен.

Пет минути след това Алдаир изпълни статично положение по посока наказателното поле на противника, но стражът на тима от Кърджали боксира.

До почивката нямаше нищо интересно, а след нея ситуацията изобщо не се промени.

През второто полувреме нямаше абсолютно нито едно чисто положение за гол, като домакините действаха доста прибрано.