Лече и Удинезе направиха атрактивно 2:2

Лече и Удинезе направиха страхотен спектакъл и завършиха при резултат 2:2 в мач от седмия кръг на италианската Серия "А. Домакините започнаха много силно срещата и пропуснаха няколко добри положения, но в 32-та минута Симоне Тарибоки откри резултата. Двата отбора се оттеглиха на почивка при резултат 1:0 за домакините. През второто полувреме Удинезе започнаха да търсят начини за изравняване, но в 52-та минута Домици си отбеляза автогол при една от акциите на Лече. Гостите от Удине успяха да се съвземат бързо и само шест минути след гола на Лече върнаха едно попадение чрез Санчес. В 71-та минита Д'Агостино изравни резултата, който се запази до края на срещата. След попадението на Удинезе и двата тима имаха шанс да стигнат до победата, но не успяха да си вкарат положенията.

Лече и Удинезе направиха страхотен спектакъл и завършиха при резултат 2:2 в мач от седмия кръг на италианската Серия "А. Домакините започнаха много силно срещата и пропуснаха няколко добри положения, но в 32-та минута Симоне Тарибоки откри резултата. Двата отбора се оттеглиха на почивка при резултат 1:0 за домакините. През второто полувреме Удинезе започнаха да търсят начини за изравняване, но в 52-та минута Домици си отбеляза автогол при една от акциите на Лече. Гостите от Удине успяха да се съвземат бързо и само шест минути след гола на Лече върнаха едно попадение чрез Санчес. В 71-та минита Д\'Агостино изравни резултата, който се запази до края на срещата. След попадението на Удинезе и двата тима имаха шанс да стигнат до победата, но не успяха да си вкарат положенията.

Шведският футбол отказа да въведе VAR

Търсенето на треньор не може да разсея Байерн преди мачовете с Реал М, смята Тухел