Болоня и Самп си вкараха по гол в края – 1:1

Отборите на Болоня и Сампдория не успяха да се победят в мача помежду си, завършвайки наравно 1:1

Отборите на Болоня и Сампдория не успяха да се победят в мача помежду си, завършвайки наравно 1:1. Срещата се игра на стадион „Ренато Дал’Ара” и бе от програмата на 28-ия кръг на италианската Серия „А”.

Двубоят не бе особено интересен до 85-ата минута, когато настъпи и кулминацията в срещата. В 86-ата минута „моряците” поведоха, след като Гастадело засече с крак центриране от корнер на Циглер. Домакините обаче не позволиха да загубят този двубой и в 92-ата минута Раджи засече остро центриране на Лана за крайното 1:1.

След този хикс Сампдория заема 6-о място във временното класиране с актив от 44 точки. Домакините от Болоня пък са 14-и с 35 спечелени точки.