Леванте и Хетафе си разделиха по точка след нулево равенство

Алексис от състава на гостите бе изгонен в 81-ата минута

Отборите на Леванте и Хетафе завършиха при нулево равенство срещата от XXXIV кръг на Примера.  Двата тима не успяха да си отбележат, а гостите завършиха срещата с човек по-малко, след като Алексис бе изгонен в 81-ата минута за втори жълт картон.

Киприан Марика нанесе опасен удар с глава в 19-ата минута, но вратарят на домакините успя да опази вратата си суха. В средата на полувремето тимът на Хетафе бе по-дейният на терена и създаваше повече положения, но до попадение така и не се стигна.

Джорди Хуметра можеше да отбележи през втората част, но ударът му премина близко до дясната  греда.

Алексис от състава на гостите бе изгонен в 81-ата минута, след като получи втори жълт картон. Леванте не успя да се възползва от численото си превъзходство в оставащите минути до края на двубоя и срещата приключи при резултат 0:0.

След двубоя Леванте се намира на 9-та позиция с 41 точки, а съставът на Хетафе е в зоната на изпадащите на 18-то място с 32 точки.

Луис Енрике: ПСЖ е във великолепен момент

Вижте какво каза треньорът на парижани

Шведският футбол отказа да въведе VAR

Търсенето на треньор не може да разсея Байерн преди мачовете с Реал М, смята Тухел