Реал потегли мощно към 14-ата (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Белия балет" прегази Рома, можеше да бие с повече от 3:0

Реал (Мадрид) започна мощно похода си към 14-ата си купа на Шампионска лига. "Белия балет" бе безапелационен като домакин на Рома, надигравайки тотално своя съперник. В крайна сметка обаче, на "Сантяго Бернабеу" испанците се възползваха от само три положения, за да победят с класическото 3:0.

Реал можеше да поведе след 180 секунди игра. Удар от дистанция на Бейл обаче профуча до лявата греда. В 8-ата минута "Белия балет" направи невероятен пропуск. Модрич изведе прекрасно в наказателното поле Иско, чийто удар от границата на вратарското поле бе спасен с една ръка от Олсен.

След четвърт час игра и гостите имаха добър шанс. Юндер стреля извън наказателното поле, но встрани от вратата.

В 18-ата минута Карвахал от ъгъла на вратарското поле не успя с глава да намери очертанията на вратата. Далечен удар на Кроос пък излезе в аут. След него същото стори и Бейл.

Шведският футбол отказа да въведе VAR

Търсенето на треньор не може да разсея Байерн преди мачовете с Реал М, смята Тухел