Ангел Грънчов титуляр срещу Лудогорец

Ангел Грънчов титуляр срещу Лудогорец

"Смърфовете" търся лек за хронична травма на белгиеца Емерик де Врийзе

Защитникът Ангел Грънчов ще се завърне в титулярния състав на Локомотив (Пд) за тежката визита на Лудогорец, съобщава „7дниспорт“.

Бранителят изтърпя наказанието си от една среща в двубоя с Хасково, а друг от централните защитници - Диян Молдованов, е с травма от сблъсъка с аутсайдера, когато напусна принудително терена. На този етап изгледите са Молдованов да не успее да се възстанови напълно до неделя, затова партньор на аржентинеца Елиан Парино в Разград се очаква да бъде именно Грънчов.

Наказанието на Богомил Дяков пък ще даде шанс за изява на Ивайло Димитров. Димитров ще заеме мястото му на десен бек.

В лагера на „смърфовете” правят всичко възможно да възстановят напълно белгийското си попълнение Емерик де Врийзе. Офанзивният външен ляв халф, изглежда, страда от хронична травма на коляното. Преди около година футболистът е претърпял хирургическа интервенция. Проблемът е, че и сега болките се обаждат и Емерик така и не успява да заиграе пълноценно на „Лаута“.

Още при дебюта си за Локомотив, когато влезе в игра за 10 минути на тежкия терен в „Надежда“, той получи травма, която го извади в четири мача извън строя. След това той влезе за около 15-ина минути като резерва при равенството с Левски и оттогава отново има болки.

Дори по време на една от паузите в шампионата той замина за неколкодневно лечение в родната Белгия. Сега клубният доктор Константин Павлов се е заел със задачата да вдигне на крака Де Врийзе и да бъде намерен лек за проблема на белгиеца. Едва ли обаче той ще е на линия още за мача с Лудогорец. 
Черно море наказа Лудогорец с два бързи гола и излезе трети

"Моряците" изпревариха Арда в класирането

НА ЖИВО: ЦСКА - Спартак Варна (СЪСТАВИ)

Следете тук срещата в Пазарджик от 20:15ч.

БФС обяви всички наказния след последния кръг, Славия и Локо Сф с най-солени глоби

Славия и Локомотив София отнесоха най-високи глоби след последните мачове в елита.

Ботев Пловдив обяви, че кампанията с продажбата на акциите е неуспешна

Ръководството на Ботев (Пловдив) излезе с информация относно неуспешната кампания с продажбата на 30% от акциите на клуба

БФС прави революция - правило за българи и 12 отбора в елита

Повече пари за клубовете от Втора лига

Полицията привика Георги Градев

Неюристът трябва да се яви в четвъртък в ГДНП

Левски даде старт на интересна рубрика

Ръководството на Левски разкри, че стартира нова рубрика, с която ще припомня на "сините" фенове паметни мачове на тима у нас и в Европа.

Финалът започва с децата – дайте шанс вашето да бъде част от историята

Мотото на кампанията е „Финалът започва с децата“, защото вярваме, че големият футбол започва с вдъхновение и мечта – а най-чистото място за това е в сърцето на едно дете.

Апелативната комисия не уважи жалбата на треньора на Хебър Велислав Вуцов

Апелативната комисия не уважи жалбата на треньора на Хебър Велислав Вуцов, обявиха от БФС.