Барт се чуди дали да остане в Лудогорец

Барт се чуди дали да остане в Лудогорец

Разградчани предлагат още две години на бранителя при същите условия

Централният защитник Александър Барт не е решил дали да приеме предложението на Лудогорец да остане. 28-годишният футболист има договор до края на сезона, като вече е получил предложение да преподпише. Желанието на ръководството е той да продължи контракта си за още две години при същите условия, пише "Тема спорт".

Засега бившият бранител на Литекс се чуди дали да приеме или да се върне във Франция. Очаква се Барт да обяви окончателното си решение в края на настоящия месец.

Французинът започна сезона като трети вариант пред треньора Георги Дерменджиев, а в един период заради многоброййните си контузии бе и четвърти. След зимната пауза обаче той успя да измести от състава Георги Терзиев, като се отличи със стабилна игра и вкара важни голове срещу Литекс (5:0) за купата и ЦСКА (4:0).

Засега няма развитие и около договорите на Ешпиньо, Абало и Безяк. Последните двама неведнъж обявиха, че искат да продължат кариерите си в по-големи клубове от чужбина. 

Николай Киров: Работа и време, това е

Старши треньорът на Ботев Пловдив - Николай Киров, сподели мнението си след контролата срещу Берое, загубена с 1:2 на „Колежа“

Берое надви Ботев Пловдив с 2:1 при завръщането на Тодор Неделев

Берое победи Ботев Пловдив с 2:1 в приятелски мач, игран на стадион „Христо Ботев“

Двама пропуснаха последната тренировка на ЦСКА

ЦСКА проведе последното си занимание преди утрешната последна предсезонна контрола срещу Раднички (Ниш)

Пьотровски се приближава все повече към Удинезе

Италианският Удинезе засилва натиска за полузащитника на Лудогорец Якуб Пьотровски, съобщава авторитетният журналист Джанлуиджи Лонгари

Фаетон се сбогува с ЦСКА, намекна за расизъм към него

Матиас Фаетон благодари на „истинските привърженици на ЦСКА“, след като бе преотстъпен в швейцарския Цюрих

Левски разкри каква е контузията на Цунами след Апоел Беер Шева

Защитникът Вендерсон Цунами, капитан на българския футболен клуб Левски, е с разтегната външна връзка на коляното на десния крак, съобщават "сините" на официалния си уебсайт

ОФИЦИАЛНО: ЦСКА се раздели с Фаетон, ясно е къде отива

Фланговият футболист на ЦСКА Матиас Фаетон ще играе като преотстъпен във ФК Цюрих през новия сезон

Мартин Райнов преподписа с Янтра

Халфът остава при "ковачите"

Феновете на Левски отвяха конкуренцията в Европа

Мачът на "сините" е най-посетен от всички в евротурнирите