Четирима юноши получават шанс за изява в Лудогорец

Четирима юноши получават шанс за изява в Лудогорец

Кристиян Китов и Денис Цолев, Томас Цвятков и Олег Димитров ще се пробват за място в състава на шампионите

Четирима юноши ще получават шанс за изява в Лудогорец през зимната подготовка, съобщава сайтът "Велико Търново спорт". До момента с първия тим на шампионите тренираха Кристиян Китов и Денис Цолев, а сега към тях ще се присъединят Томас Цвятков и Олег Димитров.

Цвятков е роден през 1997 г., а Димитров е с година по-голям. И двамата са полузащитници. Разградчани се събират за първа тренировка на 6 януари, а след това ще се подготвят в Анталия и Испания.

Томас Цвятков е роден във Велико Търново и бе част от детския отбор на Етър 1924. Негови треньори бяха Ивелин Младенов, а после Николай Катъров. През 2009 година Томас бе избран за един от 22-мата най-перспективни футболисти в България.

Не след дълго Томас Цвятков премина във футболната академия на Литекс, като стигна и до юношеския национален отбор на България, за който през изминалата есен участва в европейските квалификации. Сега кариерата му е на път да продължи в първия отбор на Лудогорец.

Урибе се закани: Ще победим Ботев Пловдив

Старши треньорът на Берое – Хосу Урибе, остана доволен от победата с 2:1 в гостуването на Спартак Варна

Киров: Едно зло не идва само

Николай Киров заяви след загубата на Спартак Варна от Берое с 1:2, че явно съдбата е обърнала гръб на „соколите“

Берое засили кризата в Спартак след обрат до 2:1 във Варна (ВИДЕО)

Варненци вече са в серия от четири поредни загуби в първенството

НА ЖИВО: Левски - Черно море (СЪСТАВИ)

Следете тук сблъсъка на "Герена" от 20:00ч.

Феновете на Славия поискаха обяснение от футболистите

Привържениците недоволни, че играчите не са ги поздравили след ремито с Локо Сф

Шефът на Спартак Вн: Това е с лиценза е атака срещу клуба

„Спартак Варна е изпълнил всички критерии на БФС за получаване на лиценз", заяви Иван Кирилов

Загорчич: Доволни сме от точката, но не и от резултата

„Сигурно има спад в мотивацията, но има и спад във формата“

Достанич: Важна точка за Локомотив София

„Моите футболисти дават всичко от себе си“, посочи треньорът

Рекордьорът Георги Петков: Нямам пропусната тренировка

„Много е тежко за момчетата с мачове през 3 дни“