Достанич поема Левски веднага след мача с андорците

Достанич поема Левски веднага след мача с андорците

Сръбският специалист Ратко Достанич ще поеме Левски веднага след мача реванш от втория квалификационен кръг за Шампионската лига срещу андорския Санта Хулия. Очаква се днес специалистът да акостира в София, за да подпише своя договор и да поеме официално тима.

Сръбският специалист Ратко Достанич ще поеме Левски веднага след мача реванш от втория квалификационен кръг за Шампионската лига срещу андорския Санта Хулия, научи Novsport.com. Очаква се днес специалистът да акостира в София, за да подпише своя договор и да поеме официално тима.

Междувременно на сегашният наставник на "сините" Емил Велев ще му бъде предложен друг пост в клуба. Най-вероятно помощниците на Кокала ще напуснат, тъй като сърбинът ще разчита на свои хора.

Именно и това е причината Тодор Батков да не поднови договорите на Тони Здравков и компания, които изтекоха преди месец.

В досегашната си треньорска кариера, Достанич е водил отборите на Смердево, Цървена Звезда, Славия, ОФК Београд, Бежания, Верия, Далиан, Вардар и Срем.

Официално: Локо Пд се подсили с вратар

"Смърфовете" с десети нов

Официално: Ботев - ЦСКА и Лудогорец - Септември с нови часове

От СТК обявиха промени в програмата

Фратрия привлече украински халф

Пристига от полски клуб

Официално: Ботев Пловдив се подсили с бразилец

Таилсон е играл за последно в Румъния

Виктория Томова стартира с победа на двойки в Хамбург

Българката и Сабрина Сантамария продължават напред

Босненец и украинец ще свирят мачовете на Черно море в Европа

"Моряците" се изправят срещу Истанбул Башакшехир

Официално: Локомотив (Пловдив) с девето ново попълнение

Крилото е юноша на Левски и подписа за 2 години

Асоциацията на съдиите по футбол в България и Съдийската комисия към БФС стартират нов международен проект

Информацията за проекта вече се представя пред реферите от ранглистата на БФС

ЦСКА започва утре подготовка за старта на сезона

Вижте програмата на „червените“ до неделя