Георги Терзиев: Засега съм футболист на Лудогорец

Георги Терзиев: Засега съм футболист на Лудогорец

"На никой в отбора не му минава през ума, че няма да станем шампиони"

"Засега съм футболист на Лудогорец и аз лично не знам нищо. Ще започна подготовка с Лудогорец. Нищо не знам и с никой не съм разговарял на тази тема", заяви футболистът на Лудогорец Георги Терзиев.

"По принцип мисля, че има още какво да дам на Лудогорец, но е добре на по-ранна възраст да изляза в чужбина. За всеки млад футболист е добре такова нещо. Никога не се знае кога е най-подходящия момент, но трябва да се излезе навън и да се опита.“

„При подготовка получих сериозна контузия, после повторих тази контузия, но гледам позитивно. Ще запомня годината с позитивните моменти. За мен най-паметният момент тази година беше голът ми в мача срещу Ливърпул”, каза още Терзиев в ефира на "Дарик".

"Нямам притеснение от конкуренция, когато има по-голяма конкуренция, има и по-голяма мотивация. Стимулът е по-голям и един футболист може да расте. В момента не сме на първо място единствено заради мачовете в Шампионска лига и натоварената ни програма. В някои мачове ни се губеше мотивацията. Мисля, че сега ще покажем истинското си лице в България. Концентрираме се върху вътрешното първенство и Купата. Надявам се, че ще станем шампиони. На никой в отбора не му минава през ума, че няма да станем шампиони".
 

Керкез ще избере наследника си преди да напусне Ботев (Пд)

Душан най-вероятно ще поеме към Кипър

Черно море без крило за важния мач с Арда

Треньорът на Черно море Илиан Илиев няма да може да разчита на крилото Димитър Тонев за гостуването на Арда в неделя.

Левски привлича национал

Левски може да започне лятната си селекция с български национал.

Локо София срещу възродения ЦСКА 1948 в битка за спасение

Локо София посреща възродения при Иван Стоянов тим на ЦСКА 1948 в първия мач днес от 34-ия кръг на efbet Лига.

Берое посреща Ботев Пд в Битката за Тракия

Берое посреща Ботев Пд в Битката за Тракия днес в 17:45 часа.

Арда атакува Топ 3 срещу Левски

Левски гостува на Арда в Кърджали в 34-ия кръг на efbet Лига.

Веласкес избра заместниците на Майкон и Охене

Треньорът на Левски Хулио Веласкес избра заместниците на наказаните Майкон и Карлос Охене.

Локо София умува за дублиращ отбор

В момента от всички елитни софийски отбори само червено-черните нямат такъв състав, където да обиграват юношите си в мъжки футбол

Защитник на Левски пак национал

Централният защитник на Левски Кристиан Макун отново ще попадне в плановете на селекционера на Венецуела Фернандо Батиста за световните квалификации през юни