Гонзо гледа Левски в Анталия (СНИМКИ)

Гонзо гледа Левски в Анталия (СНИМКИ)

Стойчо Стоев сериозно вдигна натоварванията преди утрешната контрола с Ворскла Полтава

Старши треньорът на Левски Стойчо Стоев вдигна натоварванията преди утрешната първа контрола с Ворскла Полтава. „Сините” излизат срещу украинците в сряда, 21 януари, от 15:30 часа на терен 1 на спортния комплекс „Фанатик” в Анталия.

Футболистите на Левски излязоха за първата си тренировка днес точно в 11:00 часа, като заниманието продължи близо 70 минути, през които играчите бяха подложени на сериозни натоварвания. След кратка загрявка, „сините” бяха разделени на три групи за упражнения с различни компоненти и степен на натоварванията. Футболистите започваха с физическо упражнение и завършваха с дрибъл и удар към вратата.

Групичките се разменяха помежду си в продължение на 25 минути непрестанно тичане. След това Стойчо Стоев раздели играчите си на отбори и заложи до края на упражнения за бързи подавания и изнасяне на топката.

Днешното занимание бе изгледано от спортно-техническия директор на тима Георги Иванов. Втората тренировка на Левски за деня е в 17:00 часа.

Йовичевич: Лудогорец беше проектът, който търсих

Имах и други предложения, но избрах българския шампион, обяви специалистът

Ивков осъди Левски

Решението не е окончателно

ОФИЦИАЛНО: БПФЛ отваря още сектори за финала за Купата

От Лигата спазиха обещанието си да пуснат още билети при засилен интерес

Над 21 000 билета за финала за Купата са продадени

"Червена" България продължава да купува пропуски за финала на турнира Sesame Купа на България срещу Лудогорец

Спартак Вн ще спира кошмарна серия срещу Берое

Варненският Спартак се намира в кошмарна серия срещу Берое преди сблъсъка между двата отбора в събота край морето

Делова: Задължени сме да спечелим финала с Лудогорец

Лумбард Делова получи наградата си за Играч на 31-ия от efbet Лига

Томаш: ЦСКА е религия и начин на живот

Треньорът на ЦСКА Александър Томаш благодари на привържениците за тяхната активност в купуването на билети за финала за Купата на България

Арда пусна в продажба билетите за Лудогорец

Арда (Кърджали) пусна в продажба билетите за мача срещу Лудогорец (Разград) от 33-ия кръг на българската футболна efbet Лига, съобщават от клуба.

Черно море се разделя с Начо Паис през лятото

Черно море планира да се раздели с аржентинския полузащитник Начо Паис през лятната пауза