Иво Тонев: Не желая да коментирам нищо, свързано с Левски

Иво Тонев: Не желая да коментирам нищо, свързано с Левски

„Ще видим кога ще го направя"

Председателят на Управителния съвет на Левски Иво Тонев не иска да коментира промените на "Герена" в последните седмици.

Припомняме, че след Общото събрание на клуба собственикът Тодор Батков обяви, че бившият шеф на Локомотив Сф ще запази поста си на председател на УС. След събитието Тонев побърза да уточни, че ще има разговори с адвоката и че още не е приел.

"Не желая да коментирам нищо, свързано с Левски. Ще видим кога ще го направя", обясни пред "Тема Спорт" Иво Тонев.

По всичко изглежда, че досега шефът не е успял да се срещне със собственика Тодор Батков, за да обсъди ангажиментите си към клуба. Най-вероятно обаче утре двамата ще имат време да разговарят преди първата сбирка на новия Управителен съвет. Очаква се в управата на сините да попаднат и двама приближени на Тонев, които да наливат средства в отбора.

Йовичевич: Лудогорец беше проектът, който търсих

Имах и други предложения, но избрах българския шампион, обяви специалистът

Ивков осъди Левски

Решението не е окончателно

ОФИЦИАЛНО: БПФЛ отваря още сектори за финала за Купата

От Лигата спазиха обещанието си да пуснат още билети при засилен интерес

Над 21 000 билета за финала за Купата са продадени

"Червена" България продължава да купува пропуски за финала на турнира Sesame Купа на България срещу Лудогорец

Спартак Вн ще спира кошмарна серия срещу Берое

Варненският Спартак се намира в кошмарна серия срещу Берое преди сблъсъка между двата отбора в събота край морето

Делова: Задължени сме да спечелим финала с Лудогорец

Лумбард Делова получи наградата си за Играч на 31-ия от efbet Лига

Томаш: ЦСКА е религия и начин на живот

Треньорът на ЦСКА Александър Томаш благодари на привържениците за тяхната активност в купуването на билети за финала за Купата на България

Арда пусна в продажба билетите за Лудогорец

Арда (Кърджали) пусна в продажба билетите за мача срещу Лудогорец (Разград) от 33-ия кръг на българската футболна efbet Лига, съобщават от клуба.

Черно море се разделя с Начо Паис през лятото

Черно море планира да се раздели с аржентинския полузащитник Начо Паис през лятната пауза