Левски на загуба с над 2 млн. лева за 2008 година

Левски на загуба с над 2 млн. лева за 2008 година

Проведе се ежегодното Общо събрание на ПФК Левски АД, предаде репортер на Novsport.com.

Проведе се ежегодното Общо събрание на ПФК Левски АД, предаде репортер на Novsport.com.

На него стана ясно, че финансовият баланс на клуба за пръв път от 10 години е отрицателен и възлиза на 2 млн. лв. Президентът на "сините" адвокат Тодор Батков не се появи на форума.

Финансовият директор на "сините" Константин Баждеков заяви, че клубът е платил над 1 млн. лв за осигуряване през този период.

Относно скандала с преминаването на „синьото” каре в Рубин (Казан) Баждеков заяви, че ръководството на отбора прави всичко възможно лицата, замесени в постановката, да бъдат заловени възможно най-скоро.

„Когато имаме някаква яснота, ще ви я съобщим”, каза финансовият директор.

На събранието също така е отчетена дейността на клуба през последните 12 месеца, както и обичайните процедури, разискване на въпроси, свързани с бъдещи проекти и др.

Баждеков каза още, че на Гонзо ще му бъде гласувано пълно доверие относно спортно-техническата част в отбора.

„На Георги Иванов е дадена абсолютната власт в спортната част, да взима решения свързани с отбора. Никой няма да му се бърка, единствено той ще има правото да взима всички решения със спортната част и Детско-юношеската школа", заяви Баждеков.

 

Официално: Ботев - ЦСКА и Лудогорец - Септември с нови часове

От СТК обявиха промени в програмата

Фратрия привлече украински халф

Пристига от полски клуб

Официално: Ботев Пловдив се подсили с бразилец

Таилсон е играл за последно в Румъния

Виктория Томова стартира с победа на двойки в Хамбург

Българката и Сабрина Сантамария продължават напред

Босненец и украинец ще свирят мачовете на Черно море в Европа

"Моряците" се изправят срещу Истанбул Башакшехир

Официално: Локомотив (Пловдив) с девето ново попълнение

Крилото е юноша на Левски и подписа за 2 години

Асоциацията на съдиите по футбол в България и Съдийската комисия към БФС стартират нов международен проект

Информацията за проекта вече се представя пред реферите от ранглистата на БФС

ЦСКА започва утре подготовка за старта на сезона

Вижте програмата на „червените“ до неделя

Спартак (Варна) трепери за звездата си

Панамецът е обвързан със варненския тим до 30 юни 2027 година