Лудогорец привлича още двама чужденци

Лудогорец привлича още двама чужденци

Единият от тях ще бъде халф от Шотландия

Лудогорец преговаря с още двама чуждестранни футболисти. Става дума за вътрешен полузащитник и дясно крило. Разговорите с тях са в напреднала фаза, ка­то нищо чудно да бъдат финализирани до сряда, пише „Тема спорт”.

Най-ве­роятно един от новите ще бъде Гари Маккий-Стивън (вдясно на снимката) от Дънди Юнайтед. 23-годишният шотландец има договор до лятото на 2015 година, но от клуба искат да го про­дадат сега, за да не го изпус­нат без пари.

Сред вариантите за нов дефанзивен полузащитник пък беше Луис Карлос от Спортинг Брага, както и националът Владимир Гаджев. Възможността последният да се озове в Разград обаче пропадна. Шампионите имат интерес и към Ди­митър Рангелов, който е свободен агент, след като отказа да поднови договора си с Люцерн. Засега напада­телят не е дал окончателен отговор, защото има жела­ние да продължи кариерата си в чужбина.

До момента Лудогорец си осигури правата на Браян Ангуло от Гранада, за който ще бъдат платени 3 млн. ле­ва, и на бразилеца Вандерсон. 
Николай Киров: Работа и време, това е

Старши треньорът на Ботев Пловдив - Николай Киров, сподели мнението си след контролата срещу Берое, загубена с 1:2 на „Колежа“

Берое надви Ботев Пловдив с 2:1 при завръщането на Тодор Неделев

Берое победи Ботев Пловдив с 2:1 в приятелски мач, игран на стадион „Христо Ботев“

Двама пропуснаха последната тренировка на ЦСКА

ЦСКА проведе последното си занимание преди утрешната последна предсезонна контрола срещу Раднички (Ниш)

Пьотровски се приближава все повече към Удинезе

Италианският Удинезе засилва натиска за полузащитника на Лудогорец Якуб Пьотровски, съобщава авторитетният журналист Джанлуиджи Лонгари

Фаетон се сбогува с ЦСКА, намекна за расизъм към него

Матиас Фаетон благодари на „истинските привърженици на ЦСКА“, след като бе преотстъпен в швейцарския Цюрих

Левски разкри каква е контузията на Цунами след Апоел Беер Шева

Защитникът Вендерсон Цунами, капитан на българския футболен клуб Левски, е с разтегната външна връзка на коляното на десния крак, съобщават "сините" на официалния си уебсайт

ОФИЦИАЛНО: ЦСКА се раздели с Фаетон, ясно е къде отива

Фланговият футболист на ЦСКА Матиас Фаетон ще играе като преотстъпен във ФК Цюрих през новия сезон

Мартин Райнов преподписа с Янтра

Халфът остава при "ковачите"

Феновете на Левски отвяха конкуренцията в Европа

Мачът на "сините" е най-посетен от всички в евротурнирите