Лудогорец стартира кампания „Футбол за всички”

Лудогорец стартира кампания „Футбол за всички”

Записванията за участие започват на 4 май в 16,00 часа, след което ще бъдат определени всички възрастови групи

ПФК „Лудогорец” и Детско-юношеската академия на Клуба продължават дългосрочната си програма за социална отговорност с проекта „Футбол за всички”. Повод за тази кампания е огромният интерес към школата на uлуба и постоянно нарастващият брой на желаещи деца да облекат фланелката на отбора, съобщама официалният сайт на "орлите".

 

Към момента състезателните групи на ДЮШ на Лудогорец се попълват с кастинги и селекция, но поради ограничените места много деца от Лудогорието остават без възможност да тренират любимия си спорт организирано. В тази връзка Управителният съвет на клуба взе решение на тези деца да бъде даде възможност да тренират два пъти седмично безплатно. Няма ограничения за възрастта и пола.  

 

Записванията за участие в кампанията „Футбол за всички” започват на 4 май в 16,00 часа, след което ще бъдат определени всички възрастови групи. Същият ден ще се проведат и първите тренировки с квалифицирани треньори от академията. Заниманията ще се провеждат на игрищата на Спортен център "Лудогорец" и "Балканфарма".

 

Първият етап от програмата ще обхване децата на Лудогорието, но в бъдеще се планира обхватът да бъде разширен.

Треньорът на Болоня: Посвещавам успеха на моите играчи

"След някои разочарования, мисля, че заслужихме това", каза Винченцо Италиано

Огромен проблем пред Илиан Илиев за битката за бронза

Мазир Сула не е възстановен от контузията си

Левски обяви програмата си до мача с Лудогорец

Вижте я

ЦСКА готви трансферен удар

"Червените" отмъкват най-добрия халф в израелското първенство без пари

Левски се договори с халф от еfbet Лига

"Сините" взимат футболист на Спартак Варна

ЦСКА ще бъде в бяло за големия финал

Причина за това е стартиралата преди два сезона. Кампания на БФС и ПФЛ, свързана със зрителите с цветна слепота.

Септември без право на грешка срещу Хебър

Столичани водят битка за директно оцеляване

Локо Пд и Ботев Вр в спор за жизненоважни точки

Срещата е днес от 17:45 часа

Локо Пд кани Партизан за юбилея

Предлагат работа в клуба на легендата Мартин Камбуров