Лудогорец започва подготовка на 6-и януари

Лудогорец започва подготовка на 6-и януари

На този етап от Лудого­рец все още не са обявили как точно ще протече под­готовката и къде ще се про­веде

Лудогорец вече е наясно с датата за старта на зимна­та си подготовка. Шампио­ните ще се съберат за пър­ва тренировка през 2014 го­дина на 6 януари, понедел­ник. Най-вероятно тя ще се състои в София на комплекс "Царско село". Дотогава клу­бът иска да е приключил със зимната селекция, за да мо­же всички да са на разполо­жение на Стойчо Стоев.

 
На този етап от Лудого­рец все още не са обявили как точно ще протече под­готовката и къде ще се про­веде, фиксирани са само датите. Най-вероятно първа­та част от нея ще е в Сандански. Там разградчани ще изиграят една контрола. Другите два лагера почти сигурно ще са в Турция и Испания. 
 
На Иберийския полуос­тров момчетата на Стой­чо Стоев се очаква да се включат в Марбея къп. От­борът участба в турнира преди година и остана дово­лен от качеството на съ­перниците.
 
Припомняме, че в Испания шампионите претърпяха тежко пораже­ние от Атлетико Паранаензе с 2:6, отбор който напра­ви фурор през този сезон в бразилското първенство и кръг преди края се намира на третото място.
Веласкес: Гарантирахме второто място след 10 години, чувствам се горд

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес остана доволен от играта на отбора си при успеха с 2:0 над Черно море

Илиан Илиев: Проспахме първото полувреме

Ето какво заяви треньорът на Черно море след загубата от Левски

Георги Костадинов: Започваме да се готвим за Европа

Футболистът на Левски Георги Костадинов говори след успеха с 2:0 над Черно море

Левски се класира за Европа след 2:0 над Черно море (ВИДЕО)

Костадинов и Митков донесоха победата

Историческо! Септември (Тервел) спечели промоция за Втора лига

Отборът на Георги Иванов - Геща е непоклатим на върха на Североизток

Официално: Черноморец (Бургас) вече се завърна във Втора лига!

"Акулите" смазаха третия тим на Ботев (Пловдив) със 7:2

Урибе се закани: Ще победим Ботев Пловдив

Старши треньорът на Берое – Хосу Урибе, остана доволен от победата с 2:1 в гостуването на Спартак Варна

Киров: Едно зло не идва само

Николай Киров заяви след загубата на Спартак Варна от Берое с 1:2, че явно съдбата е обърнала гръб на „соколите“

Берое засили кризата в Спартак след обрат до 2:1 във Варна (ВИДЕО)

Варненци вече са в серия от четири поредни загуби в първенството