Нуно Пинто се включи пълноценно в последната тренировка на Левски (видео)

Нуно Пинто се включи пълноценно в последната тренировка на Левски (видео)

Точно 20 футболисти взеха участие в последното занимание на „сините” преди мача с Черно море

Точно в 16:00 часа днес старши треньорът на Левски Николай Костов и неговият екип изведоха за последна тренировка преди старта на пролетния полусезон група от 20 футболисти, съобщи репортер на Novsport.com.

Футболистите и спортно-техническото ръководство на „сините” демонстрираха отлично настроение и увереност, като всички състезатели на „сините” тренираха на пълни обороти, включително и новото попълнение Нуно Пинто, който явно е преодолял травмата си в глезена.

От днешното занимание отсъстваха единствено взетите в мъжкия тим юноши на Левски, които бяха привлечени в отбора, тъй като те са ангажирани с юношеския национален отбор на България.

Тренировката стартира с упражнения за общо физическа подготовка. Футболистите загряха с кросове, след което бяха разделени в квадрати и продължиха с упражнения за техническо усъвършенстване с топка.





Заниманието приключи с двустранна игра, а преди него на присъстващите журналисти бе показан обновеният и реновиран тунел в Сектор В, както и основно ремонтираните съблекални на стадион „Георги Аспарухов”.

ГЛЕДАЙТЕ ВИДЕО ОТ ТРЕНИРОВКАТА НА ЛЕВСКИ И ОТ ОБНОВЕНИЯ ТУНЕЛ НА "ГЕРЕНА"!


Годой попадна в елитна компания

Аржентинецът стана голмайстор на първенството

Локомотив Пловдив пусна в продажба билетите за баража срещу Марек

Срещата е в петък

Защитник се завръща в Байерн за Световното клубно първенство

Адам Азну игра под наем във Валядолид

Левскарите могат да почетат Кирил Ивков в клубния музей

"Сините" поставят книга за съболезнования към легендата

СЕНЗАЦИЯ: Томаш остава треньор на ЦСКА!

Специалистът получава доверие от ръководството на ЦСКА

Радослав Гидженов, Волен Чинков и Никола Попов с наряди за баражите в efbet Лига

Вижте всички съдийски екипи за предстоящите решаващи мачове

Славен български клуб изпадна в Пета лига

Академик (Сф), който навремето победи Милан, продължава да пропада

БФС предупреди Ботев Пловдив, грози ги лишаване от домакинство

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви глобите и наказанията след последния кръг за сезона

Ясен е първият напускащ Берое

Берое обяви първата раздяла с футболист след края на сезон 2024/25. Заралии се разделиха със защитника Франко Рамос Минго, който бе и сред капитаните на отбора