Орманджиев: Когато бях съдия, не можах да свиря Левски - ЦСКА

Орманджиев: Когато бях съдия, не можах да свиря Левски - ЦСКА

Бившият председател на съдийската комисия Стефан Орманджиев коментира пред "7 дни спорт" думите на Никола Джугански, според когото, ако има конфликт между съдия и отбор, то е допустимо реферът да не получава наряди за срещите на въпросния тим

Бившият председател на съдийската комисия Стефан Орманджиев коментира пред "7 дни спорт" думите на Никола Джугански, според когото, ако има конфликт между съдия и отбор, то е допустимо реферът да не получава наряди за срещите на въпросния тим.

„Всеки председател и всяка комисия си има свой начин на управление. Може би това е нещо ново. Ако това помага на българския футбол, може би ще е добра практика. Тези неща се правят в чужбина. Все пак на подобни решения не трябва да им се дава гласност, защото това са си вътрешни неща, които не трябва да стават обществено достояние. Подобни забрани се правят, за да се предпазят съдията и отбора.

Когато аз бях съдия, не можах да свиря дербито Левски - ЦСКА. Не защото бях наказан, а просто не беше прието синът на Стоян Орманджиев да свири този мач. Ако бях отсъдил нещо във вреда на Левски, щяха да ме обвинят, че съм изпълнил поръчка. Ако пък бях свирил в ущърб на ЦСКА, щяха да ме заклеймят като предател. Именно затова се правят подобни неща, за да бъдат предпазени хората", заяви Орманджиев. 

Ратко Достанич: Най-важното е, че оцеляхме

Треньорът на Локомотив София остана доволен след успеха над Септември

Николай Митов: Момчетата се справиха добре

„Ще търся ново предизвикателство“

ЦСКА в пълна готовност и със само една липса за финала

„Армейците“ наблягат на упражнения за комбинативност

Стоичков защити новия формат на Световното клубно, ще присъства на финала

Камата ще се срещне с почитатели в Елин Пелин този петък

Йордан Чолов: Дано отборът тръгнe нагоре

Треньорът на Хебър срещу Ботев Враца - Йордан Чолов, бе много щастлив след победата с 1:0 в предпоследния плейофен кръг на efbet Лига

Почина голям наш футболен съдия

Юлиян Йосифов си отиде от този свят на 71 години

Христо Янев: Ще се надяваме на чудо

Старши треньорът на Ботев Враца Христо Янев бе разочарован след поражението с 0:1 от Хебър

Петричев: В ЦСКА мотивацията е доста голяма, няма как Лудогорец да подцени финала

„Пьотровски не се скри от финала, доказан боец е“

Хебър шокира Ботев Враца с минимален успех и го остави предпоследен (ВИДЕО)

"Гробарите" направиха огромна услуга на Крумовград в битката за оцеляване