Райс М'Боли провалил трансфер на алжирец в Левски

Райс М'Боли провалил трансфер на алжирец в Левски

Става дума за централния защитник Есаид Белкалем, с кого­то Левски преговаря през последните две седмици

 Бившият вратар на ЦСКА Райс М'Боли е провалил трансфера на алжирски национал в Левски. Това разкриха пред „Меридиан Мач" от лагера на „сините" в Линдабрун. 


Става дума за централния защитник Есаид Белкалем, с кого­то Левски преговаря през последните две седмици. Именно той е визираният от Тодор Батков африканец, който е близо до трансфер на „Герена". Информацията на адвоката обаче е ос­таряла, защото Белка­лем със сигурност няма да играе в Левски, след като подписа преди ден-два с италианския Удинезе.

Оказа се, че алжирецът, който и без това не бил особено впечатлен от идеята да играе на „Герена", е бил тотално разубеден да идва в България от сънародни­ка си Райс М’Боли. Бив­шият вратар на ЦСКА ка­зал на Есаид, че българ­ските клубове рядко плащат заплати, а освен това феновете не идват на стадиона, но за смет­ка на това са много агре­сивни към футболистите.

„Райс ми каза в ника­къв случай да не идвам в България", казал ал­жирският защитник на „сините" и прекратил всякакви преговори.

Цунами: Вярвам, че възстановяването ми ще бъде бързо

Капитанът на Левски получи контузия срещу Апоел Беер Шева

ЦСКА 1948 със сериозна конкуренция за малиец

Дженоа, Рейнджърс и Бърнли искат желан от "червените"

Ялов нападател на ЦСКА вярва, че може да стане национал на Белгия

Аарон Исека даде любопитно интервю

Отлични новини за Левски

Митков и Охене тренират с отбора

ЦСКА 1948 представи двама боливийски национали

ЦСКА 1948 представи боливийските национали Хосе Мартинес и Диего Медина, които вече водят подготовка с "червените".

Левски търси на пожар лек нападател, халф и защитник

Левски ускорява търсенето на нов нападател, който още от началото на лятната селекция е основен приоритет за старши треньора Хулио Веласкес, съобщава "Мач Телеграф".

Керкез искал Фаетон в ЦСКА, той сам си тръгнал

Треньорът на ЦСКА Душан Керкез призна, че се е опитал да задържи Матиас Фаетон в отбора, но крилото е поискал да напусне и поради тази причина “червените” го пратиха в Цюрих под наем за една година.

Генчев: За съжаление трудно се намират футболисти

Треньорът на Локо София говори слд края на лятната подготовка

Заги: Няма как да не съм доволен, момчетата се раздават на 100%

Треньорът на Славия похвали отбора си след успеха над Марек