Жоб: Идвам да подпиша с Левски и да играя в Шампионската лига

Жоб: Идвам да подпиша с Левски и да играя в Шампионската лига

Жоб идва в България, за да уточни последните детайли по преминаването си в българския шампион Левски. 31-годишният нападател има принципна договорка с ръководството на "сините" и се очаква в близките дни да подпише с тима от „Герена”. Той е свободен агент и за него няма да бъде платена трансферна сума.

Камерунският национал Жозе-Дезире Жоб пристигна в София, предаде репортер на Novsport.com.


Жоб идва в България, за да уточни последните детайли по преминаването си в българския шампион Левски. 31-годишният нападател има принципна договорка с ръководството на "сините" и се очаква в близките дни да подпише с тима от „Герена”. Той е свободен агент и за него няма да бъде платена трансферна сума.

За последно Жоб бе играч на катарския Ал Харития. Изненадващо на твърденията на спортния директор Даниел Боримиров, че играча ще премине пробен период, футболистът обяви, че идва, за да подпише с Левски.

"Няма да минавам проби. Сега ще се срещна с ръководството на Левски. Вече говорихме по телефона и се разбрахме, заяви Жоб.

Той трябваше да играе днес в контролната среща срещу Черно море на стадион „Георги Аспарухов” от 19:30 часа, но закъсня за полета си на обяд и пристигна в столицата по-късно.

„Чувствам се във форма. В последните две седмици почивах във Франция, а преди това бях на лагер с националния отбор на Камерун. Знам, че Левски е отбор, който всяка година печели трофеи. Знам и за ЦСКА. Възможността да участвам в Шампионската лига е предизвикателство и това е една от основните причини да дойда тук", заяви камерунецът.

В кариерата си Жоб е обличал екипите на Мидълзбро, Ланс, Метц, Ал Итихад (Саудитска Арабия), Седан и Ница. 

 

Компани: Напълно концентриран съм върху мача с Хофенхайм

"Целта беше да върна трофея в Мюнхен", каза треньорът на Байерн

Козирката на новата "Армия" придобива все по-завършен вид

На видеото ясно се виждат два нови конструктивни елемента

Карлос Алкарас е на финал в Рим (ВИДЕО)

След победа над Лоренцо Музети

Рами Киуан стана вицешампион на Световната купа във Варшава

Националът отстъпо на узбекистанец

Атанас Атанасов: Футболистите ми са заразени от идеята да печелят

"Трябваше да треперим, защото не си реализирахме ситуациите", каза треньорът на Добруджа

Никола Цолов даде 9-о време в квалификацията на "Имола" (ВИДЕО)

Това класиране на Цолов означава, че той ще стартира четвърти от втора редица в спринтовото състезание утре

Добруджа обърна Пирин и прати Монтана в еfbet Лига (ВИДЕО)

"Орлетата" поведоха в Добрич, но отстъпиха с 1:2

Пиастри и Норис продължиха доминацията на Макларън в Емилия-Романя

Пиер Гасли от Алпин свали Ръсел от третото място

Селман Насар разтрогна договора си с Хебър днес

Френският полузащитник е приключи с отбора от Пазарджик