Епитропов: Наздраве и лека вечер!

Епитропов: Наздраве и лека вечер!

Плувецът ни изригна срещу хейтърите

 Българският плувец Любомир Епитропов използва ефира на БНТ, за да отправи послание към всички фенове, които не подкрепят българските олимпийци, но и злословят, относно представянето на нашите състезатели в Токио.

 
Плувецът се класира за полуфиналите на 200 метра бруст в Япония, след като записа нов национален рекорд в дисциплината.
 
„Да, изключително съм доволен, можех повече, но това е рекорд, най-добро време, влизане под 2.10 минути, доволен съм. Надявам се да се представя по-добре утре. Подготовката беше съсредоточена за 200 метра, а не за 100, затова се надявахме на по-добро представяне тук“, сподели Епитропов пред БНТ.
 
„Целта за мен е изпълнена. Искам да благодаря на целия екип и на цялата делегация, на всички, които ме подкрепят“, каза плувецът.
 
На финала на краткото интервю, той се обърна към камерата и заяви: „А на всички, които оплюха участниците ни на тази Олимпиада, ще кажа наздраве и лека вечер.“
 
Полуфиналите в дисциплината ще се проведат утре, 28 юли, и започват от 5.20 часа наше време.
Министър Иван Пешев награди медалистите за България от Световното първенство по калистеника

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев награди с почетни плакети състезателите по калистеника (стрийт фитнес), които завоюваха медали за България на Световното първенство в София.

България приема Европейското първенство по рафтинг

За първи път България ще бъде домакин на Европейското първенство по рафтинг.

Уникална Стилияна Николова с три европейски титли (ВИДЕО)

Страхотна Стилияна Николова спечели три титли от Европейското първенство художествена гимнастика в Талин (Естония)! 

България с пълни квоти за Световното по художествена гимнастика

България спечели пълен комплект квоти за индивидуалната надпревара при жените на Световното първенство по художествена гимнастика в Бразилия.

Австралиец се надява допингираните да вдигнат наградните фондове в плуването

Австралийският плувец Кайл Чалмърс заяви, че няма право да критикува колегите си, които са решили да се състезават в новосъздадените Игри за допингирани, но се надява, че световната федерация по плувни спортове (World Aquatics) ще увеличи наградните фондове за "чистите" атлети.

Втора европейска титла за Стилияна Николова

Стилияна Николова спечели златен медал на финала на топка на 41-о Европейското първенство по художествена гимнастика в естонската столица Талин.

Европейска титла за Стилияна Николова на обръч

Стилияна Николова спечели златен медал на финала на обръч на 41-о Европейското първенство по художествена гимнастика в естонската столица Талин.

Падна световният рекорд на 400 м свободен стил при жените

Съмър Макинтош счупи световния рекорд на 400 м свободен стил за жени и спечели титлата на изпитанията по плуване в Канада с 3 мин. 54,18 сек.

Страхотно: Българи на полуфинал след успех над водачите в схемата в Свети Влас

Механджийски и Калчев победиха Немец и Петруф на турнира по плажен волейбол