Ибрахимович може да се размине с тежка контузия

Ибрахимович може да се размине с тежка контузия

Вчера той напусна наложително дербито с Ювентус след само 27 минути игра

Според Sky Sport Italia, Златан Ибрахимович няма да се подложи на ядрено-магнитен резонанс на ахилесовото сухожилие днес, а медицинският персонал на Милан ще оцени състоянието му чак в сряда.

Шведският нападател беше заменен в първата част на равенството 0:0 срещу Ювентус вчера.

„Ибра усети болка в ахилесовото сухожилие и обвини терена, който беше много твърд. Надяваме се, че ще се възстанови през следващите няколко дни“, каза Стефано Пиоли след последния съдийски сигнал.

Според иззточника, контузията на нападателя може да не е толкова тежка, колкото се смяташе първоначално. Шведският национал няма да се подлага на медицински прегледи днес и ще релаксира у дома като съотборниците си, които получиха два почивни дни.

Ибрахимович и останалата част от отбора на „росонерите“ се очакват на Миланело в сряда да възобновят тренировки преди дербито на Милано, което ще се проведе през първия уикенд на февруари.

Серия А ще спре тази седмица заради международната пауза в Южна Америка.

Седем стрелци заминават за участие на Световната купа в Мюнхен

Седем състезатели заминават в неделя за Мюнхен за участие в Световна купа по спортна стрелба с пневматично и малокалибрено оръжие. Надпреварата в Германия стартира на 8 юни и ще продължи до 14-и.

Олимпийските игри защитени от ограничения на Тръмп

Забраната на Доналд Тръмп за влизането в САЩ на лица от 12 държави няма да важи за спортисти и делегации по време на Олимпийските игри

Официално: КАС потвърди наказанието на Антъни Иванов

Санкцията на плувеца е с начална дата 4 юни 2025 и изтича на 4 юни 2027 година

Местят плувния маратон „Галата – Варна” на 27 юли

Решението бе взето от организационния комитет, в който влизат представители на ВМС на Република България, община Варна и ПСК „Черно море“

Девойките ни с бронз на бухалки от Европейското по художествена гимнастика в Талин

Рая Божилова, Йоана Мотева, Анания Димитрова, Габриела Трайкова, Ивайла Велковска и Елена Христова с оценка от 24.050 точки

Френската сензация се класира за полуфиналите на "Ролан Гарос"(ВИДЕО)

Лоис Буасон благодари на публиката

В Талин: Откриха официално Европейското по художествена гимнастика

Със стилна церемония в естонската столица беше официално открита надпреварата

Весела Лечева се срещна с шефовете на МОК

Весела Лечева се срещна и разговаря с президента на Международния олимпийски комитет (МОК) Томас Бах и с Кърсти Ковънтри, която ще заеме поста на 23 юни, след като през март беше избрана от сесията на организацията за нов президент с 8-годишен мандат. 

Световното плуване спира българин от състезания

Световната централа по плувни спортове World Aquatics въведе нова наредба, която ще забрани на всеки спортист или длъжностно лице, което подкрепя или одобрява допинга, да се състезава или да заема каквито и да е позиции в официални състезания.