Анисе се жени за наша секси тенисистка (СНИМКИ)

Анисе се жени за наша секси тенисистка (СНИМКИ)

Двамата се сгодили тайно, неразделни са

Една от звездите на Лудогорец - Абел Анисе, ще се жени за считаната за най-секси българска тенисистка Юлия Стаматова.
 
Двамата се събраха след тежка раздяла и сега са по-влюбени от всякога. Талантът от остров Мадагаскар е предложил брак на своето любимо момиче, пише „България днес".
 
28-годишният полузащитник е твърдо убеден, че хубавото Юле е жената на живота му. 3-години по-малката от него тенисистка е казала „да". Двамата са се сгодили тайно, но до момента не разкриват щастливото събитие.
 
Те са много суеверни, особено след като преживяха тежка раздяла. Говореше се, че причината за разрива между двамата са били изневери. В крайна сметка футболистът и тенисистката са се кротнали и осъзнали, че не могат един без друг.
 
 
„Гледам на живо негови мачове, както и той мои. Подкрепяме се максимално. Сега съм фен единствено на Лудогорец и на Абел", категорична е Стаматова.
 
„Винаги ще съм до нея", убеден пък е Абел.
 
От началото на месеца двамата открито публикуват общи снимки в социалните мрежи. Наскоро влюбените се показаха от Барселона, където отскочили за кратка сексваканция.
 
 
Футболният шампион скъса коленни връзки през април в мач срещу ЦСКА и от тогава се възстановява.

 

Интер и Милан забраниха достъп до стадиона на фенове заради връзки с мафията

Интер Милано и Милан забраниха достъпа на стадиона си на хиляди свои фенове от ултрас групите за новия сезон, написа вестник "Кориере дела Сера".

ЦСКА за Димитър Пенев: Ти си нашият вечен номер 1

„Благодарим ти за всичко“, пишат „червените“ за юбиляря

ЧРД! Пената на 80! Незабравими ЛАФОВЕ

Днес една от най-емблематичните фигури в българския футбол и спорт избощо празнува рожден ден!

Вики Томова се сгоди

Виктория Томова се сгоди! Щастливата новина разкри лично първата ракета на България при жените.

Смъртоносно оръжие надъха Левски и Наско Сираков (СНИМКИ)

Холивудските легенди Мел Гибсън и Дани Гловър демонстрираха голямо уважение към Левски и мажоритарния собственик на клуба Наско Сираков точно преди старта на „сините“ в Лига Европа срещу Апоел Беер Шева

Турнир по падел тенис в София на кортове като на Кристиано Роналдо

80 двойки от България, Аржентина, Чили, Италия, Дания, Гърция, Нидерландия, Франция, Великобритания са заявили участие в първото издание на турнира по падел тенис „Ая Опън Къп“ на новите кортове в квартал „Дианабад“.

Делото срещу Промес отложено за 2026 г.

Бившият национал на Нидерландия е осъден за съучастие в контрабанда на кокаин

Трагедия: Боксьор почина внезапно след мач

Полицията разследва случая с Педро Антонио Родригес

Нови важни подробности около трагедията с Жота

Футболистът на Ливърпул управлявал автомобила